fbpx
Scroll Top

National Grid (NG) Standards

NG’nin Açılımı Nedir?

National Grid (NG) Standards

 

NG’nin Uzmanlığı Nedir?

Londra, Birleşik Krallık ve Waltham, MA, Amerika Birleşik Devletleri merkezli ABD operasyonları bulunan global genel merkezi ile National Grid, elektrik tesisatlarının güvenli ve güvenilir tasarımını ve inşasını sağlamak için basılı kopya veya PDF formatında Elektrik İletim mühendisliği spesifikasyonları, prosedürleri ve politikaları sağlar.

İngiltere ve Galler’deki yüksek voltajlı (HV) elektrik iletim ağının sahibi ve operatörü olan National Grid’in HV elektrik iletim ağı, zengin bir deneyim üzerine kurulmuştur. Dünyanın önde gelen mühendislerinden bazıları, ağlarımızın nasıl çalıştığının temelini oluşturan bu teknik belgeleri geliştirdi.

 

NG Standartları Size Ne Kazandırır?

National Grid teknik belgeleri size şu konularda yardımcı olur:

  • Merkezlerin, Kabloların, Havai hatların, Ara bağlantıların ve Güvenlik Prosedürlerinin güvenliğini ve güvenilirliğini artırın
  • 132kV ile 400kV arasında çalışan elektrik iletim sistemleri için birlikte çalışabilirliği sağlayın
  • Elektrik iletim sistemi arızası risklerini azaltın

 

Elektrik iletim sistemlerinin güvenli operasyonlarını iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.