fbpx
Scroll Top

Neden Biz?

Çünkü bilgi hizmetleri ve teknolojileri alanında en güvenilir çözüm ortağı biziz.
İhtiyacınıza göre seçilmiş araştırma veri tabanları, standart doküman, dijital kütüphane araçları, e-Dergi ve e-Kitap ve benzeri ürünleri sunarken uzman ve deneyimli ekiplerimiz pazarlama ve satış destek hizmetleri de vermekten mutluluk duyuyor.
Yoğun olarak akademi, enerji, havacılık ve savunma sanayi, ulaşım, üretim, yaşam bilimleri, yayıncılık, iletişim ve finans sektörleri ile çalışıyor, gelişimlerine katkı sunuyoruz.
Talep edilmesi durumunda temsil ettiğimiz ürünler odağında verdiğimiz proje bazlı danışmanlık hizmeti ile de paydaşlarımızın eko sistemlerinde fark yaratmalarına, rekabet güçlerini artırmalarına destek veriyoruz.

Ve bizi tercih edin çünkü;

  • Memnuniyetiniz önceliğimiz. Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.
  • Seçkin içerikler sunarız. Bilgi hizmetleri sektöründe önde gelen uluslararası yayıncılarla yaptığımız iş birlikleri ihtiyacınıza en uygun, güvenilir ve kaliteli içerikler sunabilmemize imkân sağlıyor.
  • Ürün çeşitliliğimiz en büyük gücümüz. Akademiye, özel sektöre ve kamuya yönelik zengin içeriklerimizle beklentinin de ötesine geçen ayrıcalıklı bir hizmet verebilmekten mutluluk duyuyoruz.
  • Ekibimiz işlerinde uzman. Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz.
  • Ekibimiz daima sizinle. Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, Kazakça ve Azerice konuşabilen çalışma arkadaşlarımız sağlıklı ve kesintisiz iletişim için daima görev başında.
  • Satış destek ekibimiz hizmetinizde. Bünyemizde bulunan destek ekibine satış öncesi ve sonrasında daima ulaşabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olan esnekliğe sahibiz. Özel içerik temini, fiyat avantajı sunma ve uygun ödeme seçenekleri yaratma gibi konularda kuvvetli ilişkilerimizin gücünü sizlerle paylaşıyoruz.
  • En doğru fiyatlandırmayı çalışırız. Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.
  • Güvenilir ortak olabilmenin gururunu yaşıyoruz. 2014 senesinden beri başarı çizgimizi sürekli yükseltiyor, sunduğumuz çözümlerle doğru alım yapabilmeniz için destek veriyoruz.

Online Bilgi’de Kariyer

Hızlı bir tempoda çalışıyor, bilgiyi enerjiye dönüştürüyoruz. Gurur duyduğumuz çalışma alanımızı her gün geliştirmeyi hedefliyoruz. Son kullanıcılarımızın üretimlerini şekillendirirken gücümüzü ekiplerimizden, değerli insan kaynağımızdan alıyoruz.
Rekabetin yoğun olduğu sektörümüzde liderliği koruyabilmek ve sürdürülebilirliği sağlayabilmek amacıyla 21. yüzyıl yetkinliklerine sahip yaratıcı bir ekiple ilerliyoruz.
Ekibimizin üyesi olabilecek tutkulu çalışma arkadaşlarına kapımız daima açık. Online Bilgi’nin vizyonuna inanıyor, değerlerini paylaşıyor ve fırsatlarıyla ilgileniyorsanız öz geçmişinizi bize gönderebilirsiniz. Sizinle tanışmak bizi mutlu edecektir.

Tüm sorularınız ve talepleriniz için lütfen formu doldurun, sizi hemen arayalım.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.