fbpx
Scroll Top

Hakkımızda

Biz Kimiz?

”Bilgi Hizmetleri ve Teknolojilerinde Güvenilir Ortağınız”

 

Online Bilgi olarak 2014 yılından beri İstanbul ve Ankara ofislerimizde bilgi servisi ve teknolojileri alanında hizmet veriyoruz.
Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilim ve teknoloji alanında çözüm ortağınız olmayı sürdürüyoruz.
Verdiğimiz Hizmetler;
  • Akademisyenlerin alanları odağında gerçekleştirdikleri araştırmalarda değerlendirebilecekleri güvenilir ve kapsamlı bilgi akışını sağlayarak ihtiyaca yönelik çözümler üretmelerine destek veriyoruz.
  • Kurumların sektör verilerine, güncel pazar araştırmalarına ve standardizasyon politikalarına erişimini kolaylaştırarak rekabette fark yaratmalarına imkân tanıyoruz.
  • Kamu kurumları çatısı altında görev yapan araştırmacılara ihtiyaç duydukları güvenilir bilgiyi sunuyoruz.

Çözümlerimiz

Sektörel bazda özelleştirilmiş
Analitik Çözümler,
Araştırma Veri Tabanı,
Çevrimiçi eğitimler,
Çeviri Sistemi,
E-Dergi,
E-Kitap,
Standart Sağlama Hizmeti,
– Yayın Hizmeti,
Klinik Araştırma
alanlarında çözüm ortağınız olmak için hizmet vermektedir.

Sizin İçin Çalışıyoruz

Üniversiteler, konsorsiyum grupları, araştırma enstitüleri, sağlık ve tıp merkezleri, halk kütüphaneleri, devlet kurumları, güvenlik ve savunma sanayii alanında çalışan kuruluşlar gibi geniş bir ağa hizmet veriyor ve sizleri de aramızda görebilmeyi diliyoruz.
Ürünlerimiz endüstriden akademiye, sağlık bilimlerinden yayıncılık hizmetlerine, savunma sanayii ve güvenlik sistemleri firmalarına kadar uzanan çeşitlilikte sektöre gelişim imkânı sunuyor.
Online Bilgi olarak çalışma alanlarımızda içerik sunan 30’u aşkın yüksek prestijli uluslararası yayıncı ile iş birliği yapıyoruz.
Güncel gündemi ve hızla dönüşen dünyadaki yeni araştırmaları titizlikle takip ederek portföyümüze son teknolojileri sunan yayıncıları dahil ediyoruz.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.