fbpx
Scroll Top

British Standards Institution (BSI)

BSI’nin Açılımı Nedir?

British Standards Institution (BSI).

 

BSI Standartları Nedir?

British Standards Institution (BSI), Birleşik Krallığın ulusal standartlar kuruluşudur ve iş dünyası ile toplumun kalite ihtiyacını karşılamak için standartlar ve standardizasyon çözümleri geliştirir. Online Standart ise en güncel İngiliz Standartlarını çevrimiçi sunabilmek için çalışır.

BSI İngiliz, Avrupa ve uluslararası standartların üretimini ve takibini  kolaylaştırmak için hükümet, işletmeler ve tüketicilerle birlikte çalışır, odak alanları içerisinde inşaat bilgi servisi (CIS) ve iş sağlığı ve güvenliği bilgi servisi aracılığı da mevcuttur.

 

BSI Standartları Size Ne Kazandırır?

BSI Standartları şunları yapmanızı sağlar:

  • Üretim ve ürün güvenliğini artırır.
  • Olası riskleri azaltır.
  • Küresel beklentiler ile uyum sağlanmasına, servis ve/veya ürünün pazarda tercih edilir olmasına katkı sağlar.

 

BSI’nin Amacı Nedir?

BSI, Birleşik Krallık Ulusal Standartlar Kuruluşu olarak, tüm Avrupa ve uluslararası standart kuruluşları ve bu kuruluşların komitelerinde Birleşik Krallık kalite anlayışını temsil eder.

BSI, tüm dünyada yönetimlerden bağımsız olarak hem özel hem de kamu sektörlerine hizmet veren tarafsız bir kuruluş olarak kabul görmektedir. BSI İngiliz, Avrupa (uyumlanmış olanlar dahil) ve uluslararası standartların oluşturulmasını kolaylaştırmak amacı ile imalât ve hizmet endüstrileri, işletmeler, devlet yönetimleri ve tüketiciler ile birlikte çalışır.

İngiliz Standartları birçok ülke ve uluslararası standart kuruluşları tarafından kabul edilmiştir. Bu standartlar özellikle ihracatçılar ve ithalatçılar için kendi mühendislik, tasarım, satın alma, üretim ve kalite yönetimi birimlerinde büyük önem taşımaktadır.

Online Standart üzerinden BSI standartlarına üye olarak, uyumlanmış standartların resmî İngilizce versiyonlarına erişebilir, New Approach Directives ve benzeri mevzuata ulaşabilirsiniz.  Böylece beklenen kalite şartlarını sağlayan servis ve ürünlerinizin pazar payları yükselirken  ticaret hacminiz de artmış olacaktır.

 

Ürünleriniz ilgili gereklilikleri karşıladığı için bu pazarlarda daha etkin bir şekilde ticaret yapmanıza olanak sağlar

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.