British Standards Institution (BSI)

BSI Standartları Nedir?

Online Standart en güncel İngiliz Standartlarını Çevrimiçi sunmak için çalışır. BSI içeriği, İnşaat Bilgi Servisi (CIS) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Servisi aracılığıyla da mevcuttur.

BSI, Birleşik Krallık’ın Ulusal Standartlar Kuruluşudur ve iş dünyasının ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için standartlar ve standardizasyon çözümleri geliştirir. Birleşik Krallık çıkarlarını temsil etmek ve İngiliz, Avrupa ve uluslararası standartların üretimini kolaylaştırmak için hükümet, işletmeler ve tüketicilerle birlikte çalışırlar.

 

BSI Standartları Nasıl Kullanılır?

BSI Standartları şunları yapmanızı sağlar:

  • Güvenliği artırın
  • Riskleri azaltın
  • Uyum sağlamak

 

BSI’nin Amacı Nedir?

British Standards Institute (BSI), Birleşik Krallık Ulusal Standartlar Kuruluşu olarak, tüm Avrupa ve uluslararası standart kuruluşları ve bu kuruluşların komitelerinde Birleşik Krallık çıkarlarını temsil eder. BSI, devlet yönetiminden bağımsız olarak, dünyaca hem özel hem de kamu sektörlerine hizmet veren tarafsız bir kuruluş olarak kabul görmektedir. BSI İngiliz, Avrupa  standartları (harmonize edilmiş olanlar dahil) ve uluslararası standartlarının üretilmesini kolaylaştırmak için imalat ve hizmet endüstrileri, işletmeler, devlet yönetimleri ve tüketiciler ile birlikte çalışır.

İngiliz Standartları birçok diğer ülke ve uluslararası standart kuruluşları tarafından kabul edilmiştir. Bu standartlar özellikle ihracatçılar ve ithalatçılar için kendi mühendislik, tasarım, satın alma, üretim ve kalite yönetimi birimlerinde çok önemlidir.

BSI standartlarına üye olarak harmonize edilmiş standartların resmi İngilizce versiyonlarına erişebilirsiniz. Bu, ürünleriniz ilgili gereklilikleri karşıladığı için bu pazarlarda daha etkin bir şekilde ticaret yapmanıza olanak sağlayan New Approach Directives gibi mevzuatlara uygunluk sağlar.

 

Ürünleriniz ilgili gereklilikleri karşıladığı için bu pazarlarda daha etkin bir şekilde ticaret yapmanıza olanak sağlar

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.