fbpx
Scroll Top

Vizyon ve Değerlerimiz

”Bilgi Hizmetleri ve Teknolojilerinde Güvenilir Ortağınız”

 

Online Bilgi olarak, sektörümüzde en iyi performans gösteren bilgi servis ve teknoloji şirketlerinden biri kabul edilmenin gururunu taşıyoruz.
Size sözümüz isteklerinize ve hedeflerinize odaklanarak kurumunuza değer katmak, sorumluğumuz ise en güncel ve güvenilir bilgi paylaşımlarıyla çözüm ortağınız olmaktır.
degerler-v2-01
  • Müşteri Odaklı Olmak: Dinlemeyi, anlamayı en doğru çözümü üretmeyi odağımıza aldığımız müşteri ilişkilerimizde önceliğimiz her kuruma titizlikle hizmet vermektir.
  • Şeffaf olmak: Müşterilerimize güvenilir bilgi sunar ve geri bildirimlerinden ders çıkartmaya önem veririz.
  • Paylaşımcı Olmak: Müşterilerimizi daima ileriye taşımak amacıyla en yeni ve güncel bilgi çözümlerini anında paylaşmaya hazırız.
  • Saygılı Olmak Hem kurum içi hem de kurum dışı ilişkilerde fikir çeşitliliğine önem verir ve tüm görüşlere saygı duyarız.
  • Sorumluluk Sahibi Olmak: Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Amacımız birlikte ilerlediğimiz tüm taraflara her süreçte değer katmak, adımlarımızı etik kurallar çerçevesinde atmaktır.
  • Yaratıcı Olmak: Müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunabilmek için yaratıcılığımızı teknolojiden aldığımız destek ile sürekli geliştiririz.
Değerlerimizin rehberliğinde haklı güveninizin sürdürülebilirliği için heyecan ve tutkuyla çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Ülke gelişimine katkı sunan bilim ve teknoloji temelli üretimler için lider bilgi sağlayıcısı olmak.

Amacımız

Hizmet sunduğumuz alanlarda araştırmayı kolaylaştıran, üretimi artıran, maliyeti düşüren, zamanın etkin kullanımını sağlayan ve güvenli bir operasyonu destekleyen en kaliteli bilgi çözümlerini sunmak.

Tüm sorularınız ve talepleriniz için lütfen formu doldurun, sizi hemen arayalım.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.