Değerlerimiz

Online Bilgi olarak, servis alanımızda en iyi performans gösteren bilgi servis ve teknoloji şirketlerinden biri olarak kabul edilmekten gurur duyuyoruz.

 

”Bilgi Hizmetleri ve Teknolojilerinde Güvenilir Ortağınız”

 

Müşterilerimize taahütümüz onların isteklerine ve hedeflerine odaklanarak kurumlarına değer katmaktır. Sorumluğumuz en yeni ve güncel bilgi çözümlerini paylaşmaktır.

Online Bilgi Şirketinin Değerleri - Yuvarlak Diyagram
  • Müşteri Odaklı: Hizmetlerimizin hepsinde müşteri odaklı olarak bilgi ihtiyaçlarını anlamaya ve çözümlemeye odaklanırız. Her müşteri bizim için ayrı bir özen ve önem teşkil etmektedir. Sektör veya endüstri fark etmeksizin özenle dinlemek, çözüm önerisi sunmak ve desteklemek için daima yanınızdayız.
  • Dürüstlük: Müşterilerimize güvenilir bilgi sunar ve geri bildirimlerinden ders çıkartmaya önem veririz.
  • Paylaşımcı: Müşterilerimizi daima ileriye taşımak amacıyla en yeni ve güncel bilgi çözümlerini anında paylaşmaya hazırız.
  • Saygılı: Hem kurum içi hem de kurum dışı ilişkilerde fikir çeşitliliğine önem verir ve daima saygılı olmaya özen gösteririz.
  • Sorumluluk Sahibi: Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Amacımız, çözüm ortağı olduğumuz herkese değer katmaktır.

 

Değerlerimizin firmamıza her zaman doğru yönde rehberlik ettiğine inanıyoruz.

Üniversiteler, konsorsiyum grupları, araştırma enstitüleri, sağlık ve tıp merkezleri, halk kütüphaneleri, devlet kurumları, özel şirketler, güvenlik ve savunma kuruluşları gibi geniş bir alana yayılmış olan müşteri portföyümüzde sizleri de aramızda görmek isteriz.

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen iletişim bilgilerinizi bize bırakın. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.