fbpx
Scroll Top

Electrical and Electronics Engineers, Inc. (IEEE)

IEEE’nin Açılımı Nedir?

The Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. (IEEE)

IEEE’nin Uzmanlığı Nedir?

Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE), günümüzün telekomünikasyon, bilgi teknolojisi ve enerji üretimi alanındaki ürün ve hizmetlerin pek çoğunun temelini oluşturan uluslararası standartların önde gelen geliştiricisidir. IEEE güç ve enerji, tüketici teknolojisi ve tüketici elektroniği, biyomedikal ve sağlık hizmetleri, öğrenme teknolojisi, bilgi teknolojisi ve robotik dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde küresel standartlara imza atmıştır.

IEEE Standartlar Derneği, 1.300’den fazla standart portföyüne ve geliştirilmekte olan 600’den fazla standarda sahiptir.

 

IEEE Standartları Nasıl Kullanılır?

IEEE standartları, havacılık, elektronik, enerji alanlarında kamu ve özel sektöre sunduğunuz ürünleri geliştirir.

  • Ürünlerin birlikte çalışabilirliğini yükseltir.
  • Üretiminizin kalitesini artırır.
  • Hizmet verebileceğiniz pazarı genişletir.

 

Dünya teknolojisinin temelini oluşturan verilerden yararlanın

 

IEEE’nin Amacı Nedir?

IEEE’nin kökleri 1840’lara, telefonun ve elektrik enerjisinin yaygınlaşmasıyla hafif sanayinin yeni başladığı yıllara dayanır ve temelleri modern uygarlığın yapı taşlarını oluşturan elektrik, elektronik, bilgi işlem ve teknolojinin tüm kullanım alanlarıyla profesyonellere hizmet edebilmesi hedefiyle atılmıştır.

En kapsamlı çalışma alanı elektrikli araçlar ve elektronik eşyalar olan IEEE, teknolojiyi insanlığın yararı için geliştirmeyi odağına alan dünyanın en büyük profesyonel kuruluşudur.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.