fbpx
Scroll Top

ASTM International

ASTM’nin Açılımı Nedir?

American Society for Testing and Materials (ASTM)

 

ASTM International’ın Uzmanlığı Nedir?

American Society for Testing and Materials (ASTM International) standartları ve destekleyici malzemeleri, küresel ürün ve hizmetlerin tasarımı ve üretimi için kritik öneme sahiptir. ASTM uluslararası standartları, petrol ve tüketim malları gibi çeşitli ürünlerde küresel geçerliliğe sahiptir. ASTM tarafından belirlenen çok sayıda güvenlik standardı seti, güvenli ve sürdürülebilir bir ortam sağlamak için süreçleri ve araçları belirler.

 

ASTM Standartları Size Ne Kazandırır?

ASTM standartları aşağıdakileri nasıl yapacağınızı belirler:

  • Küresel pazardaki varlığınızı etkinleştirir.
  • Yerleşik kalite beklentilerini aşmanızı sağlayarak fark yaratmanıza imkân tanır.
  • Yeni ürünlerin uygulanabilirliğine destek verir.

 

Hizmet verdiğiniz endüstride ihtiyaç duyduğunuz teknik, prosedür veya operasyon odaklı içeriklere kolayca ulaşın…

 

ASTM Neden Önemli?

1898 yılında kurulmuş olan ASTM International dünyanın en büyük uluslararası standartları geliştirme kuruluşlarından biridir. Dünya çapında uzmanlar ve kurumlar ASTM International yayınlarını satın alır, kullanır ve satın alma sözleşmelerinde konumlandırırlar.

 

Mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar bu dokümanları süreçlerinde belirleyici kabul ederler. Devlet kurumları ilgili dokümanları ve kodları, düzenlemelerine ve yönetmeliklerine referans alırlar. Pek çok  endüstri kolunda faaliyet gösteren kuruluş ise üretimlerinde ASTM yayınlarına atıfta bulunurlar.

 

ASTM’nin Amacı Nedir?

Tüm dünyadaki bireyler, şirketler ve kurumlar ASTM International yayınlarını kullanırlar. ASTM dokümanları satın alanlar ve satıcılar tarafından sözleşmelere dahil edilirler. Mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar bu dokümanları kendi planlarına dahil ederler. Devlet kurumları bu dokümanları kodlara, düzenlemeler ve yasalara referans olarak dahil ederler. Ve birçok kuruluş ve endüstri rehber olarak ASTM yayınlarına atıfta bulunurlar.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.