ASTM International

ASTM Açılımı Nedir?

American Society for Testing and Materials (ASTM)

 

ASTM Standartları Nedir?

ASTM Uluslararası standartları, petrol ve tüketim malları gibi çeşitli ürünlere küresel olarak uygulanır. ASTM standartları ve destekleyici malzemeler, küresel ürün ve hizmetlerin tasarımı ve üretimi için kritik öneme sahiptir. Ek olarak, çok sayıda güvenlik standardı seti, güvenli ve sürdürülebilir bir ortam sağlamak için süreçleri ve araçları belirler.

 

ASTM Standartları Nasıl Kullanılır?

ASTM standartları aşağıdakileri nasıl yapacağınızı belirler:

  • Küresel pazardaki varlığını sürdürmek
  • Yerleşik kalite beklentilerini aşın
  • Yeni ürün uygulanabilirliğini sağlayın

 

ASTM nedir?

1898 yılında kurulmuş olan ASTM International (ASTM) Dünya’nın en büyük uluslararası standartları geliştirme kuruluşlarından biridir.

 

ASTM’nin Amacı Nedir?

Tüm dünyadaki bireyler, şirketler ve kurumlar ASTM International yayınlarını kullanırlar. ASTM dokümanları satın alanlar ve satıcılar tarafından sözleşmelere dahil edilirler. Mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar bu dokümanları kendi planlarına dahil ederler. Devlet kurumları bu dokümanları kodlara, düzenlemeler ve yasalara referans olarak dahil ederler. Ve birçok kuruluş ve endüstri rehber olarak ASTM yayınlarına atıfta bulunurlar.

 

Birden çok endüstriyi kapsayan teknik, prosedürel ve operasyonel belgeleri edinin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.