SAE International

SAE Açılımı Nedir?

Society of Automobile Engineers (SAE)

 

SAE Standartları Nedir?

SAE International standartları ve destekleyici belgeler, otomotiv, havacılık, kara yolu dışı, hükümet ve mühendislik akademik alanlarında motorlu ulaşım ile ilgilidir.

 

SAE Standartları Nasıl Kullanılır?

Mühendisler, üreticiler, test personeli, Ar-Ge ekipleri ve diğerleri bu verileri şu amaçlarla kullanır:

  • Üretim süreçlerini iyileştirin
  • Yeni pazar payı kazanın
  • Uluslararası uygunluğa ulaşın

 

SAE Nedir?

SAE International üyeleri havacılık, uçak, otomobiller, otobüsler, arazi ekipmanları, deniz, demiryolu, transit sistemleri ve kamyonlar dahil olmak üzere her tip kendinden tahrikli araçlar hakkında teknik bilgiler geliştirmektir.

 

SAE amaçları şunlardır:

SAE International insanlığa daha iyi hizmet etmek için mobilite teknolojisini geliştirmeye adanmıştır. SAE standartları parçaları, donanımları ve sistemleri kapsar, ve karada veya denizde, havada veya uzayda kullanılan kendinden tahrikli araçların tasarlanması, yapımı, bakımı ve çalıştırılmasında kullanılırlar.

SAE hava ve yer aracı standartları yeniliği teşvik eder; tasarım, üretim ve birlikte çalışabilirlik esaslarını bildirir; yasal ve düzenleyici gri alanları açıklar; ürün geliştirme döngülerini yoğunlaştırır; üretimde tutarlılık ve yüksek kalite sağlar; ve maksimum performansa yol açar.

SAE standartları otomotiv, havacılık, arazi araçları, devlet ve mühendislik akademisi endüstrilerindeki tasarım mühendisleri, araştırma ve geliştirme çalışanları, üreticiler, Kalite Güvence/Kalite Kontrol, bakım ve test personeli tarafından kullanılır.

SAE standartları ayrıca kendi standardizasyon gayretleri içerisinde metal, plastik, kauçuk, kimya ve bağlantı elemanı endüstrilerinde de faydalıdır.

 

 

Uyumluluğu koruyun ve ürün kalitesini iyileştirin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.