fbpx
Scroll Top

BPS Assessment

Reçete yazma güvenliği ve becerisini geliştirin

BPS Assessment değerlendirerek ve öğreterek ilaç güvenliğini iyileştirmeyi hedefleyen bir organizasyondur. Tüm dünyadaki sağlık kurumlarının, okulların ve üniversitelerin reçete yazma becerilerini ve hasta güvenliğini geliştirmesine yardımcı olan ürünler ve hizmetler geliştirir.
Ürünleri arasında Reçete Yazma Becerileri Değerlendirmesi (Prescribing Safety Assessment), e-Öğrenim kaynakları (e-Learning Modules), iki haftalık CPT (Clinical Pharmacology and Therapeutics Elective) Seçmeli dersi ve hedeflenen BPS Değerlendirme Simülatörleri (Assessment Simulators) bulunmaktadır.
Tüm ürünler çevrimiçi platformumuz aracılığıyla sunulur ve bu da onları tüm dünyada uzaktan öğretim ve uzaktan eğitim için ideal kılar.

BSP Assessment Kimdir?

BPS Assessment, British Pharmacological Society’nin öğretme ve değerlendirme için kurulmuş olan organizasyonudur. Tüm dünyadaki sağlık kurumlarına doğru reçete yazmanın öğretilmesi ve reçeteleme bilgisinin değerlendirilmesinde yardımcı olan ürün ve hizmetler geliştirmek için kurulmuştur.

Ücretsiz Deneme Erişimi İçin Formu Doldurun

  Neden BSP Assessment?BPS Assesment Reçete Yazma Güvenliği

  Hem modern tıp hem de hastaların ihtiyaçları daha karmaşık hale geldikçe, sağlık uzmanlarının karşılaştığı reçeteleme kararları da zorlaşmaktadır.
  Yaşlanan bir popülasyondaki komorbiditeler, karmaşık doz hesaplamaları, anti-mikrobiyal dirençteki artış. Opioidler gibi potansiyel olarak zararlı veya bağımlılık yapıcı ilaçların reçetelenmesiyle ilişkili zorlukların tümü, hasta güvenliği ve bakım kalitesi için önemli bir riske katkıda bulunur.
  British Pharmacological Society ile yan yana çalışarak, uzmanlarla işbirliği içinde bilgi açıklarını BPS Assessment belirler. Yüksek kaliteli öğrenme ve değerlendirme materyalleri oluşturarak dünyanın her yerinden doktorların, hemşirelerin, eczacıların, diş hekimlerinin, öğrencilerin ve eğitimcilerin doğru çalışmalarına olanak sağlar.

   

  BPS Assessment’ın amacı daha doğru reçete yazma, daha iyi hasta güvenliği.

   

  BPS Assesment hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. BPS Assessment bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  BPS Assessment Reçete Yazma Güvenliği Test PlatformuPlatform Özellikleri

  Reçete incelemesinden ilaç izlemeye kadar, reçete yazma becerilerini değerlendiren 8 temel alands 1000’den fazla soru mevcuttur.
  Bu sorular, Genel Pratisyenlik, Pediatri, Opioidler ve AMR dahil olmak üzere farklı klinik ortamı kapsar. Birleşik Krallık Reçete Güvenliği Değerlendirmesinde (PSA) kullanılan soru stillerini yansıtır.
  Aday, biçimlendirici bir değerlendirme içindeki tüm soruları tamamladığında, cevap verileri eğitimci tarafından indirilmek üzere saklanır. Geri bildirim, seçim anında sistem tarafından direkt olarak verilebilir.
  Alıştırma değerlendirmeleri de mevcuttur, yani her öğrenci cevaplara ve bilgi açısından zengin geri bildirimlere talep üzerine erişebilir. Sistem birden fazla yeniden denemeye izin verir.
  Reçete Yazma Becerileri Değerlendirme soruları lisanstan profesyonel seviyeye kadar uygundur. Sadece fayda sağlayabilecek kişiler doktorlar değil – içeriği eczacılar, hemşireler ve diş hekimleri için de uyarlayabilir.

   

  International Prescribing Safety Assessment Nedir?

  Uluslararası tıp okulları ve öğrencileri artık Birleşik Krallık’ta tanınan profesyonel yeterlilik belgesi Reçete Güvenlik Değerlendirmesini (PSA) satın alabilirler.
  PSA, Birleşik Krallık’taki tüm vakıf doktorları için zorunlu bir sertifikadır. British Pharmacological Society ve MSC Assessment tarafından teslim edilir ve tıp fakültesinin son yılında alınır. BPS Assessment, artık bu profesyonel yeterliliği uluslararası tıp fakültelerine ve öğrencilerine sunabiliyor.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, BSP Assesment hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.

  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.