fbpx
Scroll Top

BMJ

“BMJ’den gelen her şey başlı başına bir standarttır”

Lilja Stefansdottir, cerrahi hizmetler yöneticisi Landshospitali Reijkjavik hastanesinde (İzlanda)

BMJ Group 1840 yılında çalışmalarına başlamış olan küresel bir tıp yayıncısıdır. BMJ Group doktorlara, araştırmacılara, sağlık sektörü çalışanlarına, öğrencilere ve hastalara kanıta dayalı, güvenilir medikal bilgi sağlar. Dergileri, kanıta dayalı tıp ürünleri ve öğrenme hizmetleri medikal bilginin ileri taşınması, bilimsel araştırma süreçlerine yardımcı olmak ve sağlık çalışanlarının daha iyi klinik kararlar verebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Küresel Sağlık Bilgisi Sağlayıcısı

BMJ; deneyimleri, sonuçları ve değerleri artırmak için bilgi ve uzmanlığı paylaşır.
Online öğrenme ve veri araçlarından uzman yayınlara, ürün ve hizmetlerde en son ve en iyi tıbbi bilgilere erişim sağlar. Öğrenciler ve profesyonellerin eğitim gelişimlerini artırmanın yanı sıra kuruluşlardaki araştırma ve geliştirme hizmetlerinin ilerlemesine yardımcı olur.

BMJ Tarihçesi ve Amacı

BMJ büyük bir mirasa sahiptir. 1840 yılında 16 sayfalık bir il tıp dergisi olarak yayın hayatına başlayan dergi, gerçek anlamda küresel hale gelmeden önce ulusal bir yayın haline gelmiştir.
BMJ şu anda dünyadaki bütün tıp dergileri arasında dördüncü en yüksek etki faktörüne sahip dergidir ve şu anda 20’den fazla tıbbi uzmanlığı kapsayan yaklaşık 70 dergiyi yayınlamaktadır.
Ancak bugün BMJ, bir dergi yayıncısından çok daha fazlasıdır.
Yüz binlerce sağlık uzmanının her gün daha iyi klinik kararlar almasına yardımcı oluyoruz. En son tıbbi kanıtları klinisyenler için kolay erişilebilir bir versiyona yoğunlaştırmanın yanı sıra, bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak bunu bir adım daha ileri götürüyoruz.

Ücretsiz Deneme Erişimi İçin Formu Doldurun

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.