fbpx
Scroll Top

BPSA Reçete Yazma Becerisinin Önemi

BPS Assesment Reçete Yazma Güvenliği

BPS Assessment ortaklığıyla Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi 2022‘de 21 Mayıs 2022 | 12.00 – 13.30 tarihinde Reçete Yazma Becerisinin Önemi ve Geliştirilmesi sunumu gerçekleştirildi.

Webinar kaydını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tanıtım için lütfen tanıtım talep formunu doldurunuz.

Program

Reçete Yazma Becerisinin Öğretilmesinin Önemi

Prof. Simon Maxwell – BPS Assessment – Tıbbi Direktör
Reçete Yazma Becerisinin Ögretilmesinin Önemi ve Geliştirilmesi

Soru & Cevap

Konuşmacılar

Prof. Simon Maxwell

Simon Maxwell, eğitimi desteklemek için e-Öğrenim stratejileri geliştirmede aktif olarak yer aldığı Edinburgh Üniversitesi’nde Öğrenci Öğrenimi/Klinik Farmakoloji Profesörü ve Klinik Farmakoloji ve Terapötik öğretimi Direktörüdür. NHS klinik sorumlulukları arasında akut tıbbi başvuruların gözetimi ve artmış kardiyovasküler risk taşıyan ayakta tedavi gören hastaların yönetimi yer almaktadır.

Eskiden British Pharmacological Society (BPS) Reçete Yazma Komitesi Başkanıydı ve Birleşik Krallık tıp okullarında CPT öğretimi için temel müfredatın baş yazarıydı. Bir dizi mevcut pozisyon arasında, İngiltere’deki tıp öğrencileri arasında güvenli ve etkili reçete yazmayı geliştirmek için ulusal bir e-Öğrenim çözümü sunmak için Healthcare Education England (HEE) ve BPS arasında ortak bir işbirliği olan Reçete Projesi için Klinik Liderdir.

BPS ve Tıp Okulları Konseyi (MSC) ve BPS’nin tüm Birleşik Krallık tıp öğrencileri için temel reçete yazma yeterliliğine ilişkin ulusal bir değerlendirme oluşturmak ve uygulamak için ortak bir girişimi olan Reçete Yazma Güvenliği Değerlendirmesinin Tıbbi Direktörüdür.

BPS Assessment Platform Tanıtım Talep Formu

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.