fbpx
Scroll Top

BPSA Reçete Yazma Becerisinin Önemi

BPS Assesment Reçete Yazma Güvenliği

BPS Assessment ortaklığıyla 26. Ulusal ve 1. Uluslararası Farmakoloji Kongresi‘nde 4 Kasım 2021 | 12.40 – 13.00 tarihinde Reçete Yazma Becerisinin Önemi ve Geliştirilmesi: BPS Assessment Platform tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Webinar kaydını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tanıtım için lütfen tanıtım talep formunu doldurunuz.

Program

Reçete Yazma Becerisinin Ögretilmesinin Önemi ve Geliştirilmesi: BPS Assessment Platform Tanıtımı

Prof. Simon Maxwell – BPS Assessment – Tıbbi Direktör
Açılış Konuşması | Reçete Yazma Becerisinin Ögretilmesinin Önemi ve Geliştirilmesi

Şahin Giray – Online Bilgi – Yaşam Bilimleri Satış Müdürü
BPS Assessment Platform Tanıtımı

Soru & Cevap

Konuşmacılar

Prof. Simon Maxwell

Simon Maxwell, eğitimi desteklemek için e-Öğrenim stratejileri geliştirmede aktif olarak yer aldığı Edinburgh Üniversitesi’nde Öğrenci Öğrenimi/Klinik Farmakoloji Profesörü ve Klinik Farmakoloji ve Terapötik öğretimi Direktörüdür. NHS klinik sorumlulukları arasında akut tıbbi başvuruların gözetimi ve artmış kardiyovasküler risk taşıyan ayakta tedavi gören hastaların yönetimi yer almaktadır.

Eskiden British Pharmacological Society (BPS) Reçete Yazma Komitesi Başkanıydı ve Birleşik Krallık tıp okullarında CPT öğretimi için temel müfredatın baş yazarıydı. Bir dizi mevcut pozisyon arasında, İngiltere’deki tıp öğrencileri arasında güvenli ve etkili reçete yazmayı geliştirmek için ulusal bir e-Öğrenim çözümü sunmak için Healthcare Education England (HEE) ve BPS arasında ortak bir işbirliği olan Reçete Projesi için Klinik Liderdir.

BPS ve Tıp Okulları Konseyi (MSC) ve BPS’nin tüm Birleşik Krallık tıp öğrencileri için temel reçete yazma yeterliliğine ilişkin ulusal bir değerlendirme oluşturmak ve uygulamak için ortak bir girişimi olan Reçete Yazma Güvenliği Değerlendirmesinin Tıbbi Direktörüdür.

Şahin Giray

Şahin Giray lisans eğitimini 2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyolojik Bilimler bölümünde tamamlamıştır ve profesyonel hayata MSD Türkiye şirketinde Satış Uzmanı olarak başlamıştır. Akademik yayıncılık sektörüne 2012 yılında Springer Nature firması bünyesinde giriş yapan Şahin Giray, satış destek temsilciliği, satış ve iş geliştirme müdürlüğü, bölgesel satış direktörlüğü gibi bir çok farklı pozisyonda görev almıştır.

2021 yılı itibariyle ise Online Bilgi Hizmetleri’ne katılmış ve Yaşam Bilimleri alanındaki ürünler ve çözümler için Kilit Müşteri Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

BPS Assessment Platform Tanıtım Talep Formu

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.