fbpx
Scroll Top

Wray Castle ile Telekom Mühendisliğinde Uzmanlaşın

Başarınız, doğru stratejik seçimler ve uygulama yapmanıza bağlıdır.
Eğitim programlarımız 5G geçişte ağ altyapısını optimize etmek, kuruluşunuzun siber güvenliğini ve veri gizliliğini korumak için gereken bilgi ve becerilerle sağlamayı amaçlar.
Uzman rehberliğimiz, özel müfredatımız ve uygulamalı yaklaşımımızla, bilinçli kararlar almak ve hızla gelişen sektörünüzde adım atmak için güven kazanırsınız.

Eğitimler İçin Talep Oluşturun

  Neden Wray Castle?

  ZZ

  Global Deneyim
  Wray Castle Uzman Eğitmenleri 1958’den bugüne tüm dünyada farklı uygulamaları ve sorunları sizlerle paylaşabilirler. 

  ZZ

  Geniş Konu ve Sektör Bilgisi 
  Telekom şirketlerinden demiryollarına kadar her türlü telekomünikasyon sektörü ile ilgili teknolojiler konusunda eğitim alabilirsiniz.

  ZZ

  Canlı Eğitim 
  Şirketinize özel canlı eğitimlerle güncel sorunlarınıza uzman eğitmenlerden hızlı cevaplar alıp çözüme ulaşabilirsiniz.

  Neden Eğitim Almalısınız?

  – Uzman eğitimciler mühendislerin ağ tasarımı, sorun giderme, güvenlik, optimizasyon ve performans izleme için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

  – Telekom eğitimleri ekiplerin ağ performansını optimize etmelerini ve kesinti süresini en aza indirmelerini sağlayarak operasyonel risk azaltır.

  Wray Castle uzmanları tarafından canlı verilen eğitimler etkin sorun çözümü için mühendislerin sorun giderme ve sorun çözme yeteneklerini geliştirir.

  WC-LI
  Certificate & Diploma in Telecoms
  WC-LI
  On-Demand Self-Study Telecoms Training Courses
  WC-LI
  Live Instructor-Led Public Online Training Courses
  Referanslar
  Müşteri Yorumları
  Digital Nasional

  Telco endüstrisine odaklanan katıldığım en iyi MBA dersleri, çok anlayışlı ve yerinde

  Vodafone

  İçerik doğru seviyede hazırlanmış ve eğitmenler mükemmel

  CommScope

  Eğitmenlerin çabaları inanılmazdı

  U Mobil

  Eğitmenler mükemmeldi. Sınıfın canlılığı, derse katılım ve enerjinin canlı ve pozitif olması gerçekten çok hoşuma gitti

  Digital Nasional

  Telekom endüstrisi için büyük bilgi birikimine sahip mükemmel eğitim

  Network Rail

  eğitmen müfredatın ötesine geçti, ki bu harikaydıen son teknoloji konusunda günceldi ve konuları gerçek hayat senaryolarıyla ilişkilendirebildi

  Vodafone

  zahmetsiz sunum, bana eğitimi gerçekten iyi yapmanın ne kadar zor olduğunu hatırlattı. Konuya duyduğunuz heyecanı bulaşıcı buldum

  O2

  Uzun zamandır katıldığım en keyifli ve faydalı eğitim oturumlarından biriydi. Eğitmen teknolojinin ve yapabileceklerinin büyük bir savunucusuydu

  DB Systel

  Harika bir öğretmen… 5G’yi anlaması gereken herkes için bu kursu şiddetle tavsiye ederim

   

  Wray Castle Kimdir? 

  1958’den bu yana sektörün güvendiği Wray Castle telekom eğitim çözümleri, dünya çapında mobil ve sabit operatörler, satıcılar, düzenleyiciler, danışmanlar, demiryolu operatörleri, enerji tedarikçileri ve devlet kuruluşlarından 300.000’den fazla profesyonelin becerilerini geliştirmesine yardımcı oldu.

  Wray Castle şunları yapabilir 

  – GSM/GPRS, UMTS, LTE/4G, 5G, IP, Ağ Sanallaştırma, PMR ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut ve gelişmekte olan teknolojileri kapsayan eğitim kursları.

  – On-Demand Online, Live Online, Face-to-Face Classroom veya Enterprise Online Academies gibi yenilikçi ve ilgi çekici eğitim sunum formatları.
  – Mini-MBA in Telecoms’a erişim – Telekom alanında etkin bir şekilde liderlik etmek ve yönetmek için gereken tüm temel unsurları kapsayan kapsamlı bir program.
  – Sektöre özel eğitim (örn. demiryolu, savunma, enerji, ulaştırma hizmetleri).
  – Danışmanlık Hizmetleri – kalıcı dönüşümsel değişim sağlamak için sektör genelinde üst düzey liderlik ekipleriyle birlikte çalışan zaman rehberliğimiz, özel müfredatımız ve uygulamalı yaklaşımımızla, bilinçli kararlar almak ve hızla gelişen sektörünüzde adım atmak için güven kazanırsınız.
  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, Wray Castle hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.

  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.