fbpx
Scroll Top

Mart 2021 | Haber Bülteni

Merhaba,

Mart ayı haber bültenimiz yayımlandı.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Başlıca Haberler

 CABI ve Online Bilgi Ortaklığı ile Plânlanan “Bitki Zararlıları Teşhis Bursu”na Başvurular Açılmıştır…

CABI ve Online Bilgi’nin ülke ekosistemini gözeterek kurguladığı Bitki Zararlıları Teşhis Bursu’na tüm ilgililerin başvurularını bekliyoruz.

Bu burs, Türkiye tarımsal eğitim sektörünü desteklemek için tasarlanmıştır ve CABI’nin ödüllü Plantwise programına dayanarak bitki zararlıları teşhisi konusundaki saha eğitimini yeni bir dijital öğrenme paketi ile sunmaktadır.

Burs, çevrim içi öğrenme kursuna ek olarak saha teşhis kılavuzu ve akıllı telefonlar için simülasyon uygulamasını kapsayan dijital bir öğrenme paketi niteliğindedir.

Kursu başarı ile tamamlayanlar, CABI Academy’nin dijital olarak doğrulanabilir tamamlama sertifikasını almaya hak kazanacaktır.

Başvuru koşulları ve takvimi en kısa sürede sosyal medya hesaplarımızdan tüm takipçilerimizle paylaşılacaktır. İlgili hatırlatmaları kaçırmamak için sosyal medyada da buluşalım.

Başvuru için tıklayınız.


Clarivate WoS –  Üniversitenizin araştırma yapma ve yayınlama performansını artırarak sıralamasını nasıl geliştirebileceğinizi biliyor musunuz? 

Erişmek için tıklayınız.


BoClips – Çevrim içi kurs ve eğitimlerde kullanacağınız video içeriği çok önemli, peki ama nasıl seçeceksiniz?

Erişmek için tıklayınız.


APA – Lisansüstü eğitime kabul edilmenin anahtarı başarılı bir ön görüşme yapabilmek…

Bu mülâkat tavsiyelerini sakın kaçırmayın!

Erişmek için tıklayınız.


BPS Assesment – Birleşik Krallık tarafından tanınan Reçete Yazma Güvenliği Değerlendirmesi artık uluslararası adaylar tarafından da kullanılabilir! Nasıl mı?

Erişmek için tıklayınız.


IEEE – Mühendislerin milyarlarca doz aşıyı nasıl üreteceğini ve tüm dünyaya nasıl güvenli şekilde dağıtacağını merak etmiyor musunuz?

Erişmek için tıklayınız.

ASTM – ASTM International’ın Adlî Bilimler Komitesi (E30), adlî tıp pratisyenlerinin, stajyerlerinin ve hukukçuların faydalanacağı patlayıcıların analiziyle ilgili terimlerin ve tanımların derlendiği bir öneri standart geliştiriyor!

Bu standardın içeriği neleri kapsıyor?

Erişmek için tıklayınız.


ICE – Nasıl inşaat mühendisi olabilirsiniz?

İnşaat mühendisliği yolculuğunuza ışık tutacak kariyer butonu burada!

Erişmek için tıklayınız.


Refinitiv – Refinitiv Labs tarafından geliştirilen Küresel Altyapı API projesi, altyapı sektöründeki karar vericilere hangi kolaylıkları getirecektir?

Erişmek için tıklayınız.

Eğitim Takvimimiz

(Tüm eğitimlerin ve daha fazlasının erişim linklerine sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz)

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.