fbpx
Scroll Top

Web of Science Author Connect

Bilim, sosyal bilimler, sanat ve beşeri bilimlerde önde gelen araştırmacılarıyla doğrudan iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Bilimsel yayıncılık endüstrisindeki artan rekabetle birlikte, dergi başlıklarını ve konferans toplantılarını ayırt etmek zorlaşmaktadır. Yazarların hangi dergileri okuyacakları, makalelerini nerede yayınlayacakları ve hangi konferanslara katılacakları daha fazla seçeneğe sahiptir. Birçok yayıncı ve topluluk; yazar, hakem, okuyucu ve konferans katılımcılarını için geleneksel araştırmacı havuzu olarak görüyor ve bu nedenle büyümeyi sürdüremiyorlar.

Author Connect veritabanı, yalnızca her alanda aktif araştırmacılar ve Web of Science’ın uzmanlığı olan – bilim adamlarının kendi alanlarında en önemli ve yararlı olduğuna karar verdikleri özenle seçilmiş, aktif olarak küratörlüğünü yapılmış bir veritabanıdır. Bu, ihtiyaçlarınız için özel olarak hedeflenen (sürekli olarak güncellenen ve küratörlüğünü yapılan) yaklaşık üç milyon aktif araştırmacıya erişiminiz olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, fakültenizi stratejik olarak geliştirmek için Author Connect servislerini kullanın:

  • Fakülteniz için yetenek arayışlarınızı genişletin
  • Nitelikli adayları kurumunuza kazandırmak için doğru iletişim ağlarını hedefleyin
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.