fbpx
Scroll Top

The BMJ

BMJ, dünyanın genel tıp dergilerinin İlk 4’ü arasında yer alan, dünya lideri bir tıbbi araştırma ve eğitim dergisidir.
1840 yılında kurulan BMJ, tıp mesleğinin bir şampiyonu olarak etkileyici bir mirasa sahiptir. Ancak doktorların çalışmalarını kutlasak bile, onları araştırmacılar ve klinisyenler olarak daha iyisini yapmaya davet ediyoruz.
BMJ’nin ana bileşenlerinden biri eğitim içeriğidir. Bu aşağıdakiler için dikkate değerdir:
  • Hem küresel hem de uzmanlık açısından geniş ilgi alanı
  • Özgünlük
  • Alaka düzeyi ve önemi
  • Yüksek etik standartlar
  • Kullanım kolaylığı.
BMJ’deki eğitim makaleleri, her yerde lisansüstü doktorları ve klinik araştırmacılar ile etkileşim oluşturacak ve onlara meydan okuyacaktır.
Başka herhangibir yerde veya ders kitaplarında bulunan bilgilerden farklı, gerçekten orijinal içerik bulmaya çalışıyoruz. Yaygın veya ciddi sonuçları
olan, uluslararası çekiciliği olan ve çeşitli doktorların ilgisini çeken konu ve durumlara öncelik veriyoruz.
Yayınlanacak içeriği seçerken, finansal çıkarların eğitim makalelerini bozabileceğini ve bu nedenle finansal çatışmaları olan yazarları en aza indirgeyebileceğini veya hariç tutabileceğini her zaman aklımızda tutuyoruz.
Tüm okuyucuların bizi okumaktan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için, her eğitim makalesi şunları içeren kutular içerir:
1. “Ne bilmek istiyorsun”
Uygulama makaleleri için en fazla üç ana madde ve beş o makaleden belirli eve götürülebilecek mesajları kapsayan klinik güncellemeler içermektedir.
2. “Uygulamaya dönüştürme”
Bir okuyucunun bir bireyde nasıl olabileceği tek cümlelik bir öneriyle veya organizasyonel düzeyde, uygulamalarını geliştirin.
BMJ hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. BMJ bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Eğitim Kaynakları

Sorularınızı yanıtlamak, Case Reports hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.

Ücretsiz Deneme Erişimi İçin Formu Doldurun

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.