fbpx
Scroll Top

Sea-Web Ships

Dünyanın en büyük gemi veritabanı olan Sea-web Ships, sipariş edilmiş ve yapım halindeki bütün gemileri, mevcut ticaret filosunu, gemi kazalarını, kaybolan veya parçalanan gemileri içeren, her 100 groston ve üzeri deniz ticaret gemisini tanımlamanıza imkan vermektedir. Buradan armatörler, gemi yapımcıları, gemilerin hareketleri, demirbaşlar, kaza, limanlar ve denizcilik şirketleri hakkındaki kritik bilgilere erişebilirsiniz.

Gemi adı, LR/IMO gemi kimlik numarası, sınıfı, bayrağı, çağrı adı ve çok daha fazlası için veritabanını arayabilirsiniz. Tek başına bir abonelik olarak kullanılabilen Sea-web Ships, Gemiler, Şirketler ve Gemi Yapımcıları modüllerine erişim içermektedir.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.