fbpx
Scroll Top

RAx

RAx, araştırmacıların literatür analizini ve anlayışını hızlandırmasına yardımcı olan yapay zeka destekli bir araştırma asistanıdır. Bir araştırmanın en zor yanı ne araştırma noktalarını keşfetmektir (keşif araçları) ne de araştırma noktalarını (referans araçları) sistematik olarak saklamaktır. Araştırmanın en zor yanı bu araştırma noktalarını yapay zeka desteğiyle anlamlı bir şekilde birleştirmektir. Diğer bir deyişle RAx, araştırma noktalarının hızlı bir şekilde bağlanmasına yardımcı olur.

  • Temel araştırma faaliyetlerini (örn. Literatür çalışması, yapılandırılmış not alma, beyin fırtınası, taslak hazırlama ve keşfetme) tek bir platformda birleştirerek her zaman odaklanmanıza yardımcı olur.
  • Uyarlanabilir kişiselleştirilmiş öneriler sunmak için bilimsel kaynakları (bilimsel makaleler, makaleler, bloglar, video dersleri, çevrimiçi kurslar) etkinliklerinizle birleştirir.
  • Hatırlama sorunlarını kolaylaştırmak için günlük kullanılan bilgi kaynağını birbirine bağlar. Bu, okuduğunuz, analiz ettiğiniz ve taslaklarınızın önemli yönlerini hızlı bir şekilde karşılaştırmanıza ve kontrast oluşturmanıza yardımcı olur.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.