NewsBank - Online Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Scroll Top

NewsBank

NewsBank, 40 yılı aşkın bir süredir öncü medya bilgi sağlayıcısı olmuştur. Kapsamlı kaynakları; halk kütüphaneleri, kolejler, üniversiteler, askeri ve diğer okullar, ve dünyadaki tüm araştırmacıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NewsBank binlerce gazete başlığının yanı sıra haber ajansları, bültenler, tutanaklar, görüşler, mektuplar, özel raporlar, videolar, bloglar vb. kaynaklardan beslenen, zengin bir içeriğe sahiptir. Bu çevrimiçi kaynaklar kullanılarak ulusal ve uluslararası düzeyde karşılaştırmalar yaparak milyonlarca güncel ve arşiv haber makalelerini ve yetkin analizleri keşfedebilirsiniz.

Neden NewsBank?

Çevrimiçi kaynaklarımız, her türden araştırmacıya akla gelebilecek her konuda değerli bilgiler sağlar. NewsBank’ın kütüphanenizde ait olması için beş neden:

  1. GÜVENİLİRLİK – NewsBank, sadece bilgiye odaklı güvenilir kaynaklardan arama sonuçları sağlar.
  2. DERİNLİK / GENİŞLİK – Geniş bir derinliğe sahip tarihsel dosyalar gezegendeki herhangi bir bilgiyi yerel, ulusal ve uluslararası sunar.
  3. ÖZGÜNLÜK – Keşfetmeniz için eşsiz fırsatlar sağlayan NewsBank bilgi kaynaklarının çoğunluğu başka yerde bulunmaz.
  4. ÇEŞİTLİLİK – 12,000’den fazla aranabilir güncel başlık, gazetelerden videolara, haberlerden bloglara kaynak türleriyle geniş bir yelpazeye yayılmaktadır.
  5. ÇOK YÖNLÜLÜK – NewsBank, her düzeyde eğitimci, akademisyen, öğrenciden oluşan farklı kullanıcılara sahiptir.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.