fbpx
Scroll Top

Momentum Press (MP)

Momentum Press, özel mühendislik disiplinleri ve ilgi alanlarına giren konulardaki tamamlayıcı başlıkların koleksiyonlarını geliştirmeye adanmıştır. Her koleksiyon, koleksiyonun stratejik yönünü etkin bir şekilde gösteren bir koleksiyon editörü veya editörleri tarafından yönetilir, yazarlara çalışmayı özlü ve uygulamalı bir yönde odaklamalarına yardımcı olur ve ileri düzey mühendislik öğrencilerine ders okuma ve referans için hemen harekete geçebilen kavramlar sunmaya yardımcı olur.

Endüstri Mühendisliği – Endüstriyel, Sistemler ve İnovasyon Mühendisliği, İmalat ve Süreçleri, İmalat Tasarımı ve Mühendislik Yönetimi.

Elektrik Mühendisliği – Bu koleksiyonda Elektrik Gücü, Haberleşme ve Sinyal İşleme, Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Devreler ve Yarı İletken Cihazlar ve daha pek çok kitap içerir.

Makine Mühendisliği – Akışkanlar Mekaniği, Mekanik, Akustik Mühendisliği, Otomasyon ve Kontrol, Havacılık ve Uzay, Otomotiv, Tasarım ve Biyomedikal Mühendisliği.

Sivil ve Çevre Mühendisliği – Çevre Mühendisliği, Jeoteknik Mühendisliği, Ulaştırma Mühendisliği, Sürdürülebilir Sistem Mühendisliği, Performansa Dayalı Tasarım, İnşaat ve daha fazlası.

Malzeme Bilimi – Malzeme Karakterizasyonu ve Analizi, Malzemelerin Mekaniği ve Özellikleri, Hesaplamalı Malzeme Bilimi, Biyomalzemeler, Nanomalzemeler, Metaller / Metalurji, Metal Olmayanlar (Seramikler, kompozitler ve hibritler içerir) ve çok daha fazlası.

Uygulamalı Bilimler – Dr. Swingler tarafından düzenlenen, Enerji Fiziği ve Mühendisliği ile başlayan yepyeni bir kitap koleksiyonudur.

Sağlık – Sağlık Eğitimi, Sağlık Psikolojisi, Sağlık, Zindelik ve Egzersiz Bilimi, Farmakoloji ve Uygulama Yönetimi gibi konuları içerir.

Psikoloji – Çocuk Klinik Psikolojisi, Eğitim Psikolojisi, Sağlık Psikolojisi ve Yetkinlik Tabanlı Ruh Sağlığı Uygulamalarının Geliştirilmesi.

Yaşam Bilimleri – Biyoloji, Beslenme, Uygulama Yönetimi ve İnsan Hastalığı ile başlayan yeni bir koleksiyondur.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.