fbpx
Scroll Top

Cortellis Metacore

Moleküler yolları analiz edin ve keşif araştırmasını hızlandırın.

Başarılı ilaç geliştirme, bir ilacın moleküler düzeyde bir hastalık üzerindeki etkisinin temel anlayışını gerektirir. Bu bilgiler birden çok yerden elde edildiğinde, veri toplama ve analizine önemli miktarda kaynak ve zaman ayrılmalıdır.
Bir Cortellis çözümü olan MetaCore, kapsamlı, doğrulanmış biyolojik yolak konusunda yüksek kaliteli biyolojik sistem içeriği sunar ve başarısız ilaç geliştirmeyi önlemek ve bilimsel araştırmanızı hızlandırmak için size gerekli verileri ve analitiği sağlar.
Verilerde yapılan düzenli güncellemeler, her zaman en son bilgilere erişmenizi sağlayarak biyoinformatik ekibinizin daha karmaşık analizlere odaklanmasını sağlar.

MetaCore Hakkında

Hastalığı anlamaya dair daha fazla bilgi edinin – MetaCore, kontekst içinde yüksek kaliteli biyolojik sistemler içeriği sağlayarak, bilimsel araştırmanızı hızlandırmak için size temel veri ve analizleri sunar.

Kurumunuza Özel Tanıtım İçin Formu Doldurun

  MetaCore, Yeni Nesil Sekanslama, mikroarray, metabolik, proteomik, siRNA, microRNA ve tarama verilerinin işlevsel analizi için entegre bir yazılım paketidir. MetaCore, yüksek kaliteli, manuel olarak düzenlenmiş aşağıda belirtilen veritabanına dayanmaktadır:
  • transkripsiyon faktörleri, reseptörler, ligandlar, kinazlar, ilaçlar ve endojen metabolitler ve ayrıca diğer moleküler sınıfları;
  • protein-protein, protein-DNA ve protein-RNA etkileşimleri, ilaç hedeflemesi ve biyoaktif moleküller arasındaki türlere özgü yönlü etkileşimler ve etkileri;
  • harita ve ağlarda temsil edilen sinyalleşme ve metabolik yollar;
  • Hiyerarşik veya grafik çıktılı hastalıklar ve süreçler için zengin ontolojiler.
  MetaCore’da yer alan veriler, doktora ve yüksek lisans seviyesindeki araştırma uzmanları tarafından manuel olarak düzenlenmiş olup kesinlik, güvenilirlik ve anlaşılırlık konusunda sektör lideridir. Yönlülük, etki ve mekanizma ile tanımlanan ve referans kolaylığı bakımından literatür tarafından desteklenen milyonlarca küçük ölçekli deney etkileşimi vardır.
  Clarivate Analytics’in genişletilmiş DNA NGS özelliği, MetaCore ile tamamen entegredir.
  Genomik Analiz araçları, fonksiyonel tahminler, koruma puanları, popülasyon sıklıkları ve biyolojik ve klinik kanıtlar dahil olmak üzere 27 filtre ile potansiyel olarak önemli değişkenleri belirlemenize yardımcı olur.
  • Sıra numarası, mikroarray, metabolik, proteomik, siRNA, microRNA ve tarama verileriyle gen ekspresyonu ve gen varyant verilerinin entegre analizi
  • Verilerinizle ilişkili anahtar merkez ve yolları belirlemek için overconnectivity ve causal reasoning algoritmaları gibi sektör lideri gelişmiş analizler
  • İnsan, fare ve sıçan denekli küçük ölçekli deneylerden elde edilen kalite için titizlikle kontrol edilen 1,6 milyondan fazla, güvenilir, manuel olarak açıklamalar eklenmiş moleküler etkileşimler
  • 700’den fazla hastalığa özgü harita dahil olmak üzere 1.600’den fazla yol haritası
  MetaCore hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. MetaCore bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  MetaDrug artık MetaCore!

  MetaCore, küçük moleküllü bileşimlerin biyolojik etkileri hakkında manuel olarak düzenlenmiş geniş kapsamlı bilgiler içeren farmakoloji çözümlerinde önde gelen bir sistemdir. Tek bir entegre iş akışında farklı açılardan kimyasal bileşimleri göz den geçiren tahmini ve analitik algoritmalar aşağıdaki konular için kullanılır:
  • Bilinen bilgilerini aramak ve şu anda bilinmeyen özellikleri tahmin etmek için daha önce tarif edilen tekil bileşimler
  • Özelliklerini yapılarından tahmin etmek için yeni sentezlenmiş veya izole edilmiş bileşimler
  • Tekil bileşimlerin bilinen ve öngörülen yeni özelliklerini ayıklamak için kütüphaneleri birleştirin ve karşılaştırma ve önceliklerini gerçekleştirin
  MetaCore öngörüleri, bileşik hedefler, metabolik yol, ADME özellikleri ve terapötik ve yan etkiler hakkında manuel olarak düzenlenmiş bilgilere dayanmaktadır. Yaklaşık olarak 6.500 insan proteini, her yerde bulunan en büyük ilaç hedefleri koleksiyonu olan bileşim bilgileri ile kaplıdır. MetaCore’taki her hedef, bileşimlerinizden ve ilaç hedefleri ağ komşularından etkilenen biyolojik yolları araştırmak için protein etkileşimleriyle birlikte gelir.
  OMIC veri analizi özellikleri, bileşiğinizin etki mekanizmalarını çözme, ilaç etkinliği biyobelirteçlerini keşfetme ve klasik yapı tabanlı yöntemlerle oluşturulan hipotezinizi destekleme konusunda ek bir yaklaşım sağlar.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, MetaCore hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.
  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.