fbpx
Scroll Top

Integrity

Ürün Duyurusu:

Integrity artık Cortellis Drug Discovery Intelligence. Clarivate Cortellis Drug Discovery Intelligence hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
Drug Discovery Intelligence bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Integrity

İlaç keşfi ve gelişimini güçlendirmek için gereken temel bilgiler

 

Integrity, araştırmacılara başarılı ilaç araştırma ve geliştirmelerini desteklemek için birçok bilim dalında, bir bilim insanının bakış açısından güvenilir ve ayrıntılı bilgi sağlar.

Biyolojik, kimyasal ve farmakolojik verileri, biyolojik faaliyeti kanıtlanmış 457.000’den fazla bileşiğe ve 297.000’in üzerinde patent ailesi kaydına entegre ederek, Integrity, en çok ihtiyacınız olan yerde keşif ve geliştirme faaliyetlerinizi güçlendirmek için tasarlanan benzersiz bir bilgi çözümü sunmaktadır.

Günlük olarak güncellenen, uzmanlık alanıyla rafine edilmiş ilaç bilgileri, yenilikçiliği teşvik etmeye ve daha erken karar vermeyi desteklemeye yardımcı olacak tek ve esnek bir kaynağa entegre edilmiştir.

Integrity’nin anahtar gücü, bilim topluluğunun bir kesiti tarafından geliştirildiği, doldurulduğu ve desteklendiği gerçeğidir.

Bilim insanlarımız, kısa ürün özetlerinden en son patent ve biyomedikal literatürden ortaya çıkan kimyasal yapılara kadar en çok değer verdiğiniz özellikleri ve içeriği ekleyebileceğimiz anlamına gelen benzersiz bir endüstri uzmanlığı derinliği sunmaktadır.

Integrity, birbirine bağlı kilit bilgi alanlarına bölünmüştür;

 • İlaçlar ve Biyolojik ürünler: temel kimyasal ve farmakolojik bilgiler ve üzerinde çalışılan ilaçlardaki biyoaktif bileşiklerin gelişim durumu.
 • Deneysel Farmakoloji: ilaç/reseptör ve enzim/hedef hücre etkileşimlerini tanımlayan deneysel çalışmalardan elde edilen veriler.
 • Deneysel Modeller: rakip ilaç geliştirmede kullanılan modelleri kullanmak ve değerlendirmek için en iyi hayvan modellerini tanımlayın.
 • Farmakokinetik/Metabolizma: Bir ilacın emilimini, dağılımını, metabolizmasını ve atılım (ADME) profilini tanımlayan deneysel ve klinik çalışmalardan elde edilen veriler.
 • Organik Sentez: şu anda piyasada veya geliştirilmekte olan ilaçlar için sentez yolları (programlar, ara ürünler, reaktifler, son ürünler).
 • Hastalık Brifingleri: ilaç tedavisindeki mevcut durum ve gelecekteki eğilimler hakkında dinamik yönetici özetleri.
 • Genom bilimi: Altta yatan biyolojik mekanizmalar hakkında bilgi edinmek ve potansiyel yeni ilaç hedeflerini belirlemek için genlerle hastalıklar arasındaki ilişkileri kullanın.
 • Hedefler ve Yollar: emsal hedefleri keşfedin ve patolojik yollardaki rollerini keşfedin.
 • Klinik Çalışmalar: Halen çalışılmakta olan veya insanlarda kullanılmakta olan ilaçların klinik denemeleri hakkında bilgiler.

Aramalarınızı aşağıdakilerle ilgili tam entegre bilgilerle destekleyin ve geliştirin:

 • Şirketler ve Araştırma Enstitüleri: ilaç ve biyoteknoloji alanında aktif olan resmi ve özel şirketler, akademik merkezler ve araştırma kurumları hakkında temel bilgiler.
 • Literatür: güncel biyomedikal literatüre atıflar, kongrelerden, sempozyumlardan ve şirket iletişimlerinden özet ve usuller.
 • Patentler: Dünyadaki ilaç araştırma faaliyetlerini yansıtan en son patent literatürüne dair referanslar.

Integrity’den diğer itibarlı bilimsel kaynaklara kusursuz bir şekilde bağlanın ve çok çeşitli arama, göz atma ve dışa aktarma seçenekleriyle çalışmanızı geliştirin.

Integrity, çok uluslu şirketlerden küçük niş işletmelere kadar dünyanın her yerindeki ilaç ve biyoteknoloji şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Ruhsatlandırma kurumları, akademik kurumlar, araştırma merkezleri ve kaliteli kimya şirketleri de portalı günlük faaliyetlerinde kullanmaktadırlar.

Integrity, bilim adamları tarafından tüm bilim dallarında, moleküler biyologlar, kimyagerler ve farmakologların yanı sıra bilişim uzmanları, kaliteli kimya şirketi araştırmacıları ve diğerleri dahil olmak üzere kullanılmaktadır.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.