fbpx
Scroll Top

ILS Marine

Inventory Locator Service (ILS), 1979 yılından bu yana denizcilik sektöründe üyelerine parça, ekipman ve hizmet alma ve satma olanağı sağlayan bir küresel online pazar hizmeti sağlamaktır. ILS bu sektörde hizmet veren en büyük, ilk ve en aktif B2B elektronik pazardır.

ILS, ayrıca müşterilerine gelişmiş iş araçları ve hizmetleri vermek için kendi B-to-B elektronik pazarını genişletmeye odaklanmıştır. ILS, hızlı bilgi dağılımı boyunca maksimum güvenlik ve güvenilirlik ile sağlamak için en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Tedarik Zinciri İhtiyaçlarınız için tek bir çözüm

Ticaret yaparken günlük işler ile uğraşmak can sıkıcı olabilir ve zaman kaybettirebilir. ILS, denizcilik sektöründe ticaret yapmanın ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamaktadır. Düzgün işleyen süreçler, ILS’i rakiplerinden ayırmaktadır. ILS SCM yazılımı bu amaca hizmet etmesi için inşa edilmiştir.

Firmalar, depolarını, tedarikçilerini, satış ve tamir süreçlerini tek ve kullanımı kolay bir çözüm ile yönetebilirler. Yazılım tek başına olduğu gibi ILSmart ile ortaklaşa olarak da çalışabilmektedir. ILSmart, kullanıcıların parça ve hizmet tedarik edebildiği ve arz-talep dengelerine bakarak kritik kararlar alabildiği bir alandır.

ILS Tedarik Zinciri Çözümleri ile Ara, Sat ve Temin Et

ILS, denizcilik sektöründe gemi parçaları, ekipmanları ve denizcilik hizmeti sağlayan alıcı ve tedarikçileri birbirine bağlamaktadır. ILSmart, kritik parçaları bulmak, bir firmanın kapasitesini sergilemek  ve potansiyel partnerlere reklam yapabilmek için en iyi yerdir. ILS aynı zamanda arama sonuçlarını genişletmek için savunma sektörü ile bilgi sağlamakta ve ticari başarıyı yükseltmek için tedarik zinciri yönetimi yazılımları da sağlamaktadır.

ILSmart sisteminde günde 2 milyondan fazla gemi parçası sergilenmektedir

Pazar yerine yapılacak bir abonelik, satın alma gücünü, satışı ve filonun sürdürülebilirliğini arttırabilir.

Tamir ve bakım için gerekli olan parçaları iki güçlü arama seçeneği ile bulun; parça numarası ve anahtar kelime araması.

ILSmart, üç farklı alanda arama yaparak hepsinin sonucunu tek bir alanda görmenizi sağlar. Bu arama alanları; ILSmart’taki tüm parçaların listesi, Pazar yerindeki tüm sağlayıcılar ve ILSmart sisteminde gönderilen tüm mesajlar.

Banner Reklamlar

Banner reklamları ILSmart’ın 40 sayfası arasında satış fırsatları yaratır. Akıllı Banner’lar sadece hedef parça aratıldığında belirir.

İki çeşit Akıllı Banner bulunmaktadır;

Sınırlı: Firmanız, bir parça veya anahtar kelime üzerindeki  Akıllı Banner hakkını sadece bir firma ile paylaşır. İki banner sırayla belirir.

Özel: Firmanız, bir parça veya anahtar kelime üzerindeki Akıllı banner hakkını kimse ile paylaşmaz. Sadece sizin banner’ınız sistemde gözükür.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.