fbpx
Scroll Top

IEEE Eğitim Serisi

online-bilgi-450x200
ieee_mb_blue
Değerli akademisyenlerimiz, lisans ve yüksek lisans programlarında eğitim gören öğrencilerinizi IEEE Eğitim Serisine davet ediyoruz…
IEEE Müşteri Hizmetleri Müdürü Eszter Lukacs‘ın sunumuyla, IEEE ile araştırma yapmanın avantajlarını ve yollarını keşfedebilecekleri 3 günlük eğitim serisine kıymetli hocalarımızın ve öğrencilerinin katılımlarını bekliyoruz.
4-5-6 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenecek web semineri serisine sizleri, öğrencilerinizi ve çevrenizde ilgisi olacak herkesi davet ediyoruz!
Saygılarımızla,

Bu web semineri ile birlikte;

  • I.Oturum: Yüksek lisans ve akademisyenlere yönelik olarak, IEEE kaynakları ile “Tez Konunuzu Nasıl Bulursunuz?” sorusuna cevap arayacağız.
  • II. Oturum: Genç mühendislerin ve teknik profesyonellerin, IEEE Xplore için gelişmiş arama tekniklerini keşfetmelerine yönelik olacaktır.
  • III. Oturum: IEEE Xplore ile Patent Arama Nasıl Yapılmalıdır? sorusuna yönelerek, patent araştırmaları için IEEE Xplore’un nasıl etkin kullanılacağı incelenecektir.
IEEE-Egitim-Serisi-Program-r2
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.