fbpx
Scroll Top

iG Publishing eBook Collections

2006'dan
Günümüze

200.000+
Fazla Başlık

70+
Saygın Yayıncı

2,000+
Mutlu Müşteri

IG Publishing, dünya çapında akademik, devlet, kurumsal ve halk kütüphaneleri için önde gelen bir e-kitap toplayıcısıdır.

 

Yüksek kaliteli içeriklerini platformumuzda barındırmak için önde gelen yayıncılar ve topluluklarla birlikte çalışmaktadır. İçerikler özenle seçilmiş ve ardından güvenli bir şekilde yönetilen ve gelişmiş analitik özellikleri sağlayan son teknoloji platformu aracılığıyla müşterilere dağıtılır. E-kaynak ihtiyaçları için güvenilir bir ortak olarak IG Publishing kullanıcılar takdir görmüştür. E-kitapların ötesinde, IG Publishing 2020’den beri dergileri, standartları ve veri tabanlarını sağlamaya başlamıştır.

IG Publishing, Asya Pasifik bölgesindeki en büyük kütüphane bilgileri ve EduTech sağlayıcılarından biri olan iGroup’un (Asya) tamamına sahip olduğu bir iş birimidir.Tüm ürünler çevrimiçi platformumuz aracılığıyla sunulur ve bu da onları tüm dünyada uzaktan öğretim ve uzaktan eğitim için ideal kılar.

iG Library eBooks Platformu

iG Library, iG Publishing tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir e-Kitap platformudur. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü, tek bir tıklama kullanarak büyük e-Kitap koleksiyonlarından bilgi almanıza yardımcı olur. Arama sonuçlarını hızlı bir şekilde analiz etmenize ve ilgili konuları keşfetmenize yardımcı olacak güçlü bir kümeleme motoru kullanır.
Benzersiz e-Kitap okuma teknolojimiz, kullanıcıların herhangi bir özel yazılım yüklemeden web tarayıcıları aracılığıyla içeriği okumasına olanak tanır. Yalnızca araştırma amaçlı bir dizi bilgi aracı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iPad, iPhone, Android, Mac ve Windows dahil olmak üzere çeşitli cihaz ve işletim sistemlerini de destekler.

Ücretsiz Deneme Erişimi İçin Formu Doldurun

  iG Publishing e-Kitap koleksiyonları şunları sunar:

  • iG Library – arama sonuçlarını hızlı bir şekilde analiz etmenize ve ilgili konuları keşfetmenize yardımcı olan güçlü bir kümeleme motoru
  • E-Kitap aramalarını başlık, bölüm ve yazara göre daraltın.
  • Tüm e-Kitaplarda ve yayıncılar arasında kelime arama.
  • İViewer teknolojisi ile daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarın.
  • E-Kitapları mobil cihazlarda görüntüleyin.
  • Metni 42 dile çevirin.
  • Bir seferde 40 sayfaya kadar yazdırın.
  • Çevrimiçi bir sözlüğe danışın.
  • Arama Geçmişini kullanarak karmaşık arama dizeleri oluşturun ve saklayın ve ileride başvurmak üzere bunları diske kaydedin.
  • Mevcut bir oturum sırasında referans olması için belirli sayfaları veya bölümleri yer imlerine ekleyin.
  • MARC kayıtları sağlanır.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, iGroup Publishing hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.

  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.