fbpx
Scroll Top

CPA Global Solutions

Fikri mülkiyet profesyonellerine dünyanın fikirlerini yönetmek için ihtiyaç duydukları bilgi, anlayış ve teknolojiyi vermekteyiz.

IP profesyonellerinin çalışma şeklini dijitalleştirerek çağımızın en büyük zorluklarının üstesinden gelecek fikirlere güç vermektedir.

CPA Global çalışanları ve ürünleri, inovasyon ve IP yaşam döngüsündeki sürtüşmeyi azaltarak dünyayı değiştiren fikirlerin geliştirilmesini ve korunmasını kolaylaştırır. Fikri Mülkiyet Yönetim Yazılımları ve Teknolojiye Sahip Hizmetleri ile hukuk firmaları ve kurumsal IP ekipleri, yeni patent başvurularından mevcut IP’lerini yenilemeye kadar fikri mülkiyet yönetiminin tüm yönlerini kontrol edebilirsiniz.

IP Portföy Yönetimi

Gelişmiş IP Portföy Yönetimi için çözümler
Riski azaltmak ve size daha fazla kontrol sağlamak için IP Portföyünüzün doğruluğunu en üst düzeye çıkarın.
IP Yönetim Yazılımı

Fikri Mülkiyet Yönetim Yazılımı ile fikri mülkiyet ekibinizin verimliliğini, üretkenliğini ve işbirliği potansiyelini artırın.

IP Yenileme Hizmeti

Dünyanın en büyük Yenileme ekibi ve 50 yılı aşkın deneyimiyle, dünyanın en iyi dosyacılarının yarısının patent yenilemelerinde bize güvenmesi tesadüf değil.

Doküman Yönetim Yazılımı

IP endüstrisi için özel olarak tasarlanmış tek belge yönetim sistemi olan First to File ile dosya ağırlıklı IP süreçlerinizi dönüştürün ve dijitalleştirin.

IP Analizleri ve Veri

IP Insights & Data ile daha iyi iş kararları alın
CPA Global’e ait pazar lideri yazılımı, dünyanın en yüksek kaliteli genel IP verileri ve uzman arama hizmetleri, daha iyi IP ve iş kararları almak için daha fazla IP içgörüleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.
IP Ingelligence Yazılımı

Büyük veri yaklaşımını kullanan IP Intelligence yazılımı, fikir üretmeden portföy yönetimine ve lisanslamaya kadar IP yaşam döngüsünü kapsayan faaliyetlere yaptığınız yatırımın olası en iyi geri dönüşünü sağlar.

Arama ve Analiz Hizmetleri

Yüksek riskli veya rutin durumlarda, hassasiyete göre tasarlanmış küresel bir patent araştırma yeteneği oluşturuldu.

IP Bütçe Tahmin Yazılımı

Gelişmiş, oldukça güvenli bir uygulama kullanarak tüm patent, ticari marka ve tasarım portföyünüzdeki kovuşturma, başvuru, yenileme ve ücretlerinizin maliyetlerini daha doğru bir şekilde tahmin edin ve izleyin.

Teknoloji Etkin Hizmetler

IP ekibinizin üretkenliğini artırın
Süreçleri iyileştirin ve ekibinizin bir uzantısı olarak CPA Global ekibinden yararlanın, böylece dahili ekibiniz daha yüksek değerli görevlere odaklanmak için daha fazla zamana sahip olsun.
Yönetilen Hizmetler

Talimatlar gönderiyorsunuz ve CPA Global bunları hızlı ve ustaca uyguluyor.

Ekip Uzatma Hizmetleri

Süreçlerinizi veya araçlarınızı değiştirmeden kuruluşunuzu daha esnek ve uygun maliyetli hale getirmenize yardımcı olmak için CPA Global çalışanlarını ve en iyi uygulamaları bir araya getiriyor.

Ağ Verimliliği Çözümleri

Küresel dosyalama ve kovuşturma süreçleri, gereksiz sürtüşmelerin kaynağı olabilecek yabancı temsilcilerinizle işbirliğini içerir. Ağ verimliliği çözümlerimiz, daha düşük maliyetler ve daha sorunsuz işbirliği ile sonuçlanan verimlilik sağlar.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.