fbpx
Scroll Top

Cortellis Generics Intelligence

Jenerik İlaç Pazarında İşinizi Rekabeti Geride Bırakın ve Şirketinizi Yükseltin!

 

Rekabetçi jenerik ilaç pazarında başarı, şirketinizi büyütmek, pazar payınızı korumak, rekabetin önünde kalmak için yeni pazarları, ürünleri ve ortakları belirlemek gerekir. hız ve veriye dayalı kararlar gerektirir.

 

Stratejik olarak jenerik ürün portföyünüzü gelistirin, API tedarikçileri bulun, ilaçların ne zaman patent koruması dışına çıktığı hakkında bilgi edinin, yeni pazarlara sızın, ortakları belirleyin ve rekabetinizi izleyin.

 

 

Clarivate Cortellis Generics Intelligence İçerik Görseli

Kurumunuza Özel Tanıtım İçin Formu Doldurun

  Neden Cortellis Generics Intelligence?

  Türki ilaç sektörü temsilcilerinin satış ve patent verilerinin ötesine geçmeleri ve dünyanın tek güvenilir entegre pazar performansı, üretim ve patent verileri kaynağı olan Cortellis Generics Intelligence ™ ‘ı (eski ismi ile Newport) kullanmalıdır.
  Üreticiler daha bilinçli IP, kaynak bulma ( API Satınalma), portföy ve iş geliştirme kararları konusunda verilen karardan emin olmanızı sağlar. içerisinde kolayca arama yapılabilir bir çözüm sunuyor.
  Stratejik olarak jenerik ürün portföylerini doğru bir iş zekası ile geliştirip, API tedarikçileri bulabilir, ilaçların ne zaman patent koruması dışına çıktığı öğrenebilirsiniz. Cortellis Generics Intelligence yeni pazarlara açılmanızı ve yeni iş ortakları belirlemenizi sağlayıp rekabet durumunu en doğru şekilde izleyebileceğiniz editör kontrolünden geçmiş verilerle sunar.

   

  Clarivate Cortellis Generics Intelligence hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Cortellis Generics bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

   

   

  Güvenilir bilgi ile daha hızlı ve doğru kararlar. Hepsi tek bir platformda.

  Clarivate Cortellis Competitive İntelligence Platform GörselPlatform Özellikleri

   

  Cortellis Generics global jenerik pazarındaki sektörün yetkilisinden en gelişmiş ürün hedefleme, küresel iş geliştirme ve İlaç Etkin Maddeleri (API) kaynak sistemidir.

   

  Jenerik ilaç şirketlerinde, OTC ve API üreticilerinde talep eden profesyoneller için özel olarak oluşturulan Cortellis Generics, rekabet öncesinde yeni ürün geliştirme ve lisanslama fırsatlarını belirlemenize ve değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

   

  140.000’den fazla satışa sunulmuş ürünün, 12.500 API’ın ve 66.000 şirketler grubunun ve iştiraklerinin istihbaratını entegre eden Coretllis Generics gelişmiş hedefleme özellikleri, gelecek vaat eden yeni şirketleri belirlemenize ve özel API tedarik kaynaklarını önceden güvenceye almanıza yardımcı olacaktır.

   

  API tüketim verileri ve trendleri, en uygun iş fırsatlarını hızlı ve doğru bir şekilde bulmanızı sağlayan ürün hedefleme aramalarına dahil edilebilir.

   

  Yeni iş stratejilerini test edin ve keşfedin, pazara girmenin önündeki potansiyel engelleri tanıyın ve ilaç geliştirme yönteminizi etkin bir şekilde planlayın. Endüstrinin en gelişmiş ürün hedefleme özellikleri ile rekabet avantajınızı önemli oranda artırabilirsiniz.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, Clarivate Generics Intelligence hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.
  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.