fbpx
Scroll Top

CABI Compendia Collection

Crop Protection Compendium (www.cabi.org/cpc)
Crop Protection Compendium, Bitki Koruma alanında ihtiyaç duyulabilecek tüm ansiklopedik bilgileri sunar. Zararlılar, hastalıklar, yabani otlar, doğal düşmanlar, bitkilere ev sahipliği yapan alan ve ülkeler geniş kapsamda küresel olarak sunulmaktadır.

Animal Health and Production Compendium ( www.cabi.org/ahpc)

The AHPC Hayvan hastalıkları, patojenleri ve vektörleri, Hayvan Çiftçiliği, Genetik, Çiftlik hayvanlarının beslenmesi, Kümes Hayvanları ve daha bir çok konuda bir çok medya kaynağını bir arada sunan bir ansiklopedik veri tabanıdır.

Aquaculture Compendium (www.cabi.org/ac)

Aquaculture Compendium, tüm yönleri ile su kültürü alanında ansiklopedik bir bilgi kaynağıdır.Suda yaşayan hayvanlar ve bitkiler, Doğal Kaynaklar ve Çevre, Biyoçeşitlilik, Ticaret, Gıda Güvenliği, ve daha fazlası…

Forestry Compendium (www.cabi.org/fc)

Forestry Compendium, ormancılık üzerine dünya çapında tekil bir bilgi dermesidir.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.