fbpx
Scroll Top

Business Expert Press (BEP)

Business Expert Press (BEP), akademik ve endüstri liderleri tarafından yazılan özlü, uygulamalı kitaplar sağlamak için kurulmuştur. Üst düzey lisans ve yüksek lisans düzeyinde işletme öğrencileri ve işletme profesyonelleri için uygundur. Akademik ve kurumsal kütüphanecilere, akademisyenlere ve uygulayıcılara hizmet vermektedir.

Business Expert Press dijiyal kütüphanesi, MBA derslerinde öğretilen konuları kapsayan uygun maliyetli yıllık işletme e-Kitap koleksiyonlarıdır. Sunulan kitaplar pratik deneyimlerini konuya dayalı olarak erişilebilir kılmak için iş uzmanları tarafından yazılmıştır. Kitap içerikleri öğrenciler için ders okumaları ve referans materyalleri ve profesyoneller için eğitim materyali olarak idealdir.

BEP platformu, DRM içermeyen içerik, indirilebilir PDF’ler, kolay anlaşılır kullanıcı dostu arayüzü, sezgisel arama işlevleri ve çok daha fazlasını sunmaktadır. IGLibrary ekitap platformu, içeriğin tüm popüler keşif hizmetleri tarafından kolayca bulunabilmesini sağlar.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.