fbpx
Scroll Top

BMJ OnExamination

Güçlü içerik sürecimiz, soruların her sınav için en iyi kalitede ve alaka düzeyinde olmasını sağlar.

Mevcut müfredatın uyması gereken kaliteli sınavı soruları, tıbbi bilgiyi test etmek ve artırmak, ayrıca sınav yeterliliğini arttırmak amacıyla , uzman bir klinik ekip son 15 yıldır tıbbi revizyon sorularını hazırlayarak öğrencilerin sınavlara tam olarak hazırlanmalarını sağlamaktadır.
Sınav başarısını, öğrenim kalitesini iyileştirmeyi ve içerik geliştirmeyi desteklemek için tasarlanmıştır
Klinik tıp uzmanları, medikal eğitmenler ve çevrimiçi öğrenme uzmanları tarafından geliştirilen, sınavınızı en iyi şekilde geçme şansı için ihtiyacınız olan araçları sunuyoruz. Dünya çapında 300.000’den fazla adaya sınavlarında yardımcı olduk ve zaman açısından verimli platformumuzun, tıp öğrencisinin yoğun programında kaliteli sorularla sınav başarılarını yerleştirmenin en etkili yoludur.

Ücretsiz Deneme Erişimi İçin Formu Doldurun

  BMJ OnExamination kullanıcılara şunları sağlar:

  • Mevcut müfredatla eşleştirilmiş 65.000’den fazla kaliteli sınav sorusu
  • Çevrimiçi veya Mobil Uygulama ile kişiselleştirilmiş sınav deneyimi; verimli bir şekilde sınavlarınıza hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz
  • Konuya, türe, zorluk seviyesine veya zayıf alana göre örnek sorular
  • Sınavlarınıza en iyi nasıl hazırlanacağınız konusunda klinik eğitmenlerimizden uzman tavsiyeleri
  • Sınav tekniğiyle ilgili ipuçları ve geçmenize yardımcı olacak güncel formatlar
  • Performansınızı takip edin ve puanlarınızı gözden geçiren tüm adaylarla karşılaştırın.

   

  BMJ OnExamination kurumların şunları yapmasına yardımcı olur:

  • Tıp Eğitimcilerinizin işgücü bilgilerini ve ilerlemelerini geliştirirken öğrencilerinizin sınav başarı oranlarını iyileştirin.
  • Değerlendirme oluşturmayı, kalite iyileştirme stratejilerini ve kurum içi testlerin ve resmi sınavların geliştirilmesini destekler. Özellikle TUS hazırlıkalrına katkı sağlayın başarı kalitenizi arttırın.
  • Konu alanına göre belirli öğrenme hedeflerini belirleyen, öğrenme gruplarındaki bilgi boşluklarını tanımlayan ve ele alan, devam eden yetkinlik testlerini ve kalite iyileştirmeyi desteklemek için ilgi çekici bilgiye dayalı değerlendirmeler oluşturun.

   

  BMJ OnExamination hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. BMJ OnExamination bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, Best Practice hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.
  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.