fbpx
Scroll Top

AWS Online Educational Library

AWS Online Education Library, bireylerin tam potansiyellerine ulaşmak için kaynak teknolojileri ve operasyonlarında ihtiyaç duydukları becerileri öğrenmelerine yardımcı olmak ve şirketlerin daha güvenli, daha yetenekli bir işgücü geliştirmelerine ve eğitmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuştur.
American Welding Society (AWS), herkesin kaynak temellerini, metalurjiyi, kaynak matematiğini, güvenliği ve testi ve süreçleri öğrenmesine yardımcı olan çevrimiçi bir öğrenme platformu oluşturmuştur.
AWS Online Education Library ve kursları,
  1. Teknolojilere yeni başlayanlar için beceri seti geliştirme
  2. Beceri setinin yenilenmesi ve bakımı
  3. Çalışanların performansının artması ve becerilerin geliştirilmesiyle riski azaltması
  4. Kurumsal bir eğitim programının geliştirilmesi
  5. Kendi kendine ilerleyen bir öğrenme ortamı
Bunların tümü, endüstri uzmanları ve eğitim uzmanları tarafından geliştirilen ve American Welding Society tarafından sunulan kurslar, kullanımı kolay bir çevrimiçi teknoloji platformunda sağlanmaktadır.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.