fbpx
Scroll Top

APA PsycInfo®

Davranışsal ve sosyal bilim araştırmalarının özetleri ve alıntıları için birinci sınıf bir kaynak
APA PsycInfo®, 1967’den beri dijital formatta hakemli araştırma alışverişini teşvik etmektedir. Davranışsal ve sosyal bilimlerde literatürü dijitalleştirip indeksledikten 50 yıl sonra APA PsycInfo, dünyadaki en güvenilir ve kapsamlı psikoloji bilimi kütüphanesi haline gelmiştir.

APA PsycInfo’nun güçlü disiplinler arası avantajını keşfedin

Davranış bilimleri ve sosyal bilimlerdeki tüm araştırmaları güvenle keşfedin. Dünya çapında davranışsal ve sosyal bilimler araştırma ve literatürünün disiplinler arası yönlerine odaklanan APA PsycInfo, tarihselden en ileri düzeylere kadar bir dizi akademik disiplinde psikoloji ve ilgili alanlarda bilimsel araştırma bulgularını bulmak için eşsiz bir kaynaktır.

APA PsycInfo’nun temel avantajları

 • Disiplinler arası araştırma için tek ve yetkili bir kaynak olan APA PsycInfo, çok çeşitli çalışma alanlarıyla hayati davranışsal ve sosyal bilim bağlantılarının kilidini açar
 • APA uzmanları tarafından profesyonel indeksleme yardımıyla güvenilir hakemli araştırmaları hızla bulun
 • Aşağıdakileri kolayca belirleyerek aramaya harcanan zamanı kısaltın:
  • Dergi makaleleri ve kitap bölümleri gibi belge türleri
  • Klinik vaka raporları, deneysel çalışmalar ve literatür incelemeleri gibi özel araştırma metodolojileri
  • Eklenmiş test veya değerlendirme araçlarının bulunduğu belgeler
  • Belirli bir hibe veya finansman kaynağından araştırma
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.