fbpx
Scroll Top

APA PsycBooks®

APA tarafından yayınlanan akademik ve profesyonel kitapların en güncel ve tek kapsamlı tam metin elektronik kütüphanesidir.

Aylık olarak güncellenen APA PsycBooks, APA Handbooks in Psychology® Serisindeki tüm referans başlıkları da dahil olmak üzere APA tarafından yayınlanan akademik kitapların en güncel kütüphanesine erişim sağlar .

APA PsycBooks, öğrencilere, araştırmacılara ve eğitimcilere psikoloji ve ilgili alanlardaki yüksek kaliteli yayınlara erişim sağlayan, hakemli kitaplardan oluşan kapsamlı bir koleksiyondur.

APA PsycBooks, APA tarafından yayınlanan en yeni bilimsel ve profesyonel kitapları, psikolojinin belirli alt alanlarını derinlemesine inceleyen APA Handbooks in Psychology® Series referans çalışmalarını içerir .

APA PsycBooks’un temel avantajları

  • Bölüm düzeyinde görüntüleme ve indirme ile ihtiyaç duyulan içeriğe doğrudan ulaşın
  • Yeni sürümleri içeren aylık güncellemelerle sahada güncel kalın
  • APA / Oxford University Press Encyclopedia of Psychology’nin tek elektronik yayını ve tüm çok ciltli referans kitap serisi
  • APA Handbooks in Psychology dahil özel ve temel referans kitaplarına erişin
  • 1600’lerden kalma kapsamlı bir arka liste ve klasik başlıklar ile bulunması zor ve baskısı tükenmiş kitapları hızla bulun
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.