fbpx
Scroll Top

APA PsycArticles®

APA PsycArticles, amiral gemisi yayını olan American Psychologist® de dahil olmak üzere 119 dergiye erişim sağlayan sosyal ve davranış bilimlerindeki herhangi bir temel koleksiyon için sahip olunması gereken bir bilgi kaynağıdır.
APA’nın psikolojik araştırma yazma ve yayınlama konusundaki kesin standartları, yazarların en yüksek kalite standartlarını karşılayan titiz bir şekilde incelenmiş içerik sunmasını sağlar. APA’nın dergilerdeki atıf ayak izi incelendiğinde yapılan APA makalelerinden iki katından fazla atıf alıyor olması APA’nın editoryal mükemmelliğe bağlılığını ve odağını gösterir.
Veritabanı iki haftada bir güncellenerek, kullanıcılarınızın en son psikolojik bulguları ortaya çıkaran çok atıf yapılan makalelere erişmesini sağlar. APA PsycArticles aboneliği, alanında önde gelen yayıncıdan yetkili dergi içeriği sağlayarak kurumunuzun öğrenci ve araştırmacı başarısını desteklemesine yardımcı olacaktır.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.