fbpx
Scroll Top

AISLive: Maritime Ship Tracker and Container Tracking

Filonuzun derin deniz, açık deniz ve kıyıdaki konumlarını gerçek zamanlı istihbarat ile takip edebilirsiniz.

Bir geminin yerini tek bir araçla bir dakikadan az bir sürede tam olarak belirlemeyi ister misiniz?

Sektörün gerçek zamanlı deniz trafiğini izlemeye yönelik ilk online yazılım olan AISLive, dünya çapında 15.500’den fazla liman ve terminaldeki faaliyetler dahil olmak üzere her 60 saniyede bir 130.000’den fazla gemi ve tekne için güncellenmiş gemi hareketleri sunmaktadır.

Üç farklı abonelik seviyesiyle sunulan AISLive, filonuzun derin deniz ve açık deniz hareketlerini daha iyi görebilmeniz için karasal ve uydu gemi hareketlerine ve Sea-web Port modülüne erişim içermektedir. Tüm AISLive abonelikleri kullanıcı dostu bir haritalama aracı ve 197 arama filtresi sunmaktadır.

Denizcilik ekipmanları şirketleri, liman başkanlıkları ve hizmet sağlayıcıları, gemi sahipleri, yöneticileri, acenteleri, gemi kiralayanlar ve brokerlerinin yanı sıra resmi ve sivil makamlar AISLive’ı şunları yapmakta kullanmaktadır:

  • Operasyonel verimliliği arttırın: Filonuzun küresel hareketlerini takip edin – rotaları, hızları, varış saatleri – derin deniz faaliyetleri dahil.
  • Alan farkındalığını arttırın: Sularınızdan geçen bütün gemileri izleyin.
  • Gemi hareketlerini ve emtia ticaret trendlerini ortaya çıkarın: Rakiplerin pozisyonlarını ortaya çıkarın, ticaret pozisyonları oluşturun ve iş fırsatlarını belirleyin
  • Riski azaltın: Sularınızda güvenlik riski oluşturabilecek gemiler için uyarıları belirleyin, izleyin ve düzenleyin
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.