Wageningen Academic Publishers eBooks

Wageningen Academic Publishers, Yaşam Bilimleri alanında bağımsız bir STM yayıncısıdır. Dünyanın en ünlü gıda ve tarım araştırma merkezlerinden birinin ortasında bulunmaktadır. Hayvan ve veterinerlik bilimleri, gıda bilimleri, çevre bilimleri ve bitki bilimleri konularına odaklanmaktadır. Hem bilimsel dergileri hem de kitapları (monografi, ders kitabı ve bildiri) yayınlamaktadır.

Wageningen Academic Publishers e-kitap koleksiyonları; tarım, hayvancılık ve veterinerlik bilimi, gıda bilimi, çevre ve bitki bilimi alanlarında fakülte veya bölümü bulunan kurumlar için önemli bir kaynak oluşturmaktadır. Koleksiyonlar arasında monografi, el kitapları ve bildiriler bulunmaktadır.

 • e-kitap paketi (2002-2013)
  220 başlıktan oluşan bir e-kitap paketidir.
 • e-kitap paketi (2014-Günümüz)
  2014’den günümüze kadar telif hakkı alınmış kitapları kapsayan ön listedir. Bu koleksiyon içeriği çıkan yeni kitaplara göre güncellenmektedir.
 • e-kitap konu koleksiyonları
  İlgilendiğiniz konu alanı için eksiksiz tahsis edilmiş koleksiyonlar.
  – Hayvan ve veterinerlik bilimi
  – Gıda ve sağlık bilimleri
  – Sosyal bilimler
  – Çevre ve bitki bilimi
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.