fbpx
Scroll Top

Underwriters Laboratories (UL)

UL’nin Açılımı Nedir?

Underwriters Laboratories (UL)

 

UL’nin Uzmanlığı Nedir?

Underwriters Laboratories® (UL), mühendislerin, pazarlamacıların, yöneticilerin ve ürün geliştiricilerin kamu güvenliği ve güvenini sağlamalarına yardımcı olmak için gerekli olan 1.100’den fazla güvenlik standardı geliştirmiştir. UL, her yıl 66.000 üreticinin ürününde görünen 20 milyar UL İşareti ile yılda 19.000’den fazla ürün, bileşen, malzeme ve sistemi değerlendirir.

UL Standartları Size Ne Kazandırır?

Bu standartları kullanmak size şunları sağlar:

  • Ürün güvenliğini sağlayın
  • Pazar payını arttırmak
  • Finansal riski en aza indirin
  • Güvenilir sertifika alın

 

Maliyetleri düşürün, riski önleyin ve kaliteyi artırın

 

UL’nin Amacı Nedir – UL’yi Kimler Kullanır?

Underwriters Laboratories Inc. (UL) Güvenlik için Standartlar geliştirmektedir. UL standartları hem devlette hem de endüstride tasarım mühendisliği, bina tasarımı/bakımı, muayene, araştırma ve geliştirme, güvenlik veya kalite kontrol ile ilgili çalışan personel tarafından kullanılır.

UL standartları öncelikle tasarımların tehlikelere karşı kabul edilebilir korumalar sağladığından emin olmak için kullanılır, üretilen ürünlere ULregistered işaretinin verilmesinin dayandığı bir temeldir. UL güvenlik standartları kamu güvenliğini ve güvenini  sağlamaya yardımcı olmak ; maliyetleri düşürmek; kaliteyi arttırmak; ve pazar ürünleri ve hizmetleri için çok önemlidir.

Milyonlarca ürün ve bu ürünlerin komponentleri UL’nin katı güvenlik standartları ile test edilmiştir ve  sonuç olarak tüketiciler aksi takdirde olacağından daha güvenli bir ortamda yaşamaktadır.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.