fbpx
Scroll Top

Timber Research and Development Association (TRADA)

TRADA’nın Açılımı Nedir?

The Timber Research and Development Association (TRADA)

 

TRADA’nın Uzmanlığı Nedir?

The Timber Research and Development Association (TRADA) – kereste ve ahşap ürünlerinin özellikleri ve kullanımı konusunda uluslararası alanda tanınan bir mükemmellik merkezidir. Trada TRADA, garantiyle sınırlı ve kar amacı gütmeyen üyelik tabanlı bir organizasyondur. TRADA’nın kökeni 70 yıl öncesine dayanır ve adı bağımsızlık ve otorite ile eş anlamlıdır.

Sektördeki konumu, dünyanın dört bir yanından ve üreticilerden, tüccarlardan ve üreticilerden mimarlara, mühendislere ve son kullanıcılara kadar tüm ahşap tedarik zincirindeki şirketleri ve bireyleri kapsayan farklı bir üyelikle benzersizdir. Amacımız, üyelerimize kerestenin sağlayabileceği faydaları en üst düzeye çıkarmak için kereste ve ahşap ürünler hakkında en kaliteli bilgileri sağlamaktır.

 

TRADA Standartları Size Ne Kazandırır?

Bu koleksiyonu kullanarak şunları yapabilirsiniz:

  • Önceden yazılmış süreçlerden yararlanın
  • Benimsemeyi basitleştirin
  • Standartların etkinliğini onaylayın

 

Standart geliştirme için en iyi uygulamalardan yararlanın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.