fbpx
Scroll Top
Telefon: +90 216 693-22-72
Email: standart[at]onlinebilgi.com.tr
Adres: Kavacık Mahallesi, Mutlu Sokak, No:55/2,
34810, Beykoz, İstanbul

Online Standart ile ilk hardcopy PDF siparişinize özel 50 Adet uluslararası standardınız için (Ocak 2022-Temmuz 2022) olmak üzere standart revizyon takibini bedelsiz sağlayalım.

undraw_product_tour_re_8bai

Online Standart sizi ve kurumunuzu destekler. Siz Standardı seçin gerisini bize bırakın!

Neden farklıyız?

ZZ
Lisanslı

Dijital abonelik veya basılı tek dokümantasyon seçeneklerini sunabiliriz.

ZZ
Türkiye Faturalandırma

Şirketinize direkt faturalandırma yapabiliriz.

ZZ
Esnek Ödeme

Ödeme seçenekleri ile bütçenizi yönetmenize yardımcı olabiliriz.

ZZ
Uzman Ekip

Uzman ekibimizle hızlı ve güvenilir danışmanlık verebiliriz.

Revizyon Talep Formu

  Referanslarımız:

  Bizi müşterilerimizden dinleyin:

  E. A.
  TUSAŞ Motor Sanayi A.Ş.
  Kalite Destek Uzmanı

  Uzun yıllardır sizlerden almış olduğumuz destek ve iletişim kolaylılığı sayesinde hem süreçlerimiz çok hızlı bir şekilde çözüldü hem de beklediğimiz her bilgi için elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza defalarca şahit olduk. Yeri geldi insiyatif bile kullanarak bizlerin acil konularında her zaman şirketimizin yanında oldunuz. Sami bey sizinle çalışırken hızlı aksiyon alacağınızı ve rekabetçi fiyatlandırma ile en güncel dokumanı tedarik edeceğimize inanırız.

  H. A.
  Intertek
  Kalite Asistanı

  Öncelikle Online Bilgi ile çalıştığımız için mutluluk duyuyoruz. Bizlere standartları temin etmemiz açısından çok yardımcı oluyorsunuz. Temin edemediğimiz durumlarda, neden temin edemediğinizi açıklıyorsunuz ve bilgilendiriyorsunuz. Konular ile ilgili bilgimiz olmasa da bizleri aydınlatıyorsunuz. Maillerimize oldukça hızlı dönüş alıyoruz. İntertek kapsamında yardım isteyen takım arkadaşlarımızı da sizlere rahatlıkla yönlendirebiliyoruz. Bizlere verdiğiniz güven ve iş birliğiniz için çok teşekkürler.

  K. D.
  Intertek
  Kalite Asistanı

  2019 yılından beri Online Bilgi ve Sami Bey ile bizzat çalışmaktayım. Online Bilgi firması ile süreçlerimizde hiçbir zaman bir aksaklık yaşanmadı. Sami Bey bizlere her zaman her konuda elinden gelenin fazlasını yapar. Sırf satış yapmış olmak için gereksiz bir dokümanı bize satmaz. Bu da güvenimizi kazanmasında en büyük sebeplerden biridir. Sorularımıza her zaman hızlı yanıt alırız. Bazen temsilciliklerden yanıt beklenen durumlarda bile bizi asla feedbacksiz bırakmaz. Aldığımız dokümanların güncelliğine güveniriz. Tecrübelerimize dayanarak Sami Bey’in performansını mükemmel olarak değerlendirebilirim. Online Bilgi ve Sami Bey’e satış öncesi ve sonrasında verdiği desteklerden ve müşteri memnuniyeti anlayışı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

  G. Y.
  Intertek
  Kalite Uzmanı

  Standart konusu çok geniş bir alan olduğu için net olmayan durumlarda bizlere en doğru bilgiyi vermek için araştırmalarınızdan, çabalarınızdan ve bunları bizlere aktarma süreçlerinizden çok memnunuz. Sizinle standart alımları, güncellikleri konusunda uzun zamandır iletişim halindeyiz ve çalışmaktayız. Her daim maillere geri dönüş alabilmek, doğru bilgiye ulaşmanın vermiş olduğu güvenle çalışmak, herhangi bir sorunda destek alabilmek nazik ve anlayışlı tavırlarınız sizi tercih etmemizin en büyük sebebidir. Her konuda yardımcı ve destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

  E. A.
  Socar
  Bilgi ve Belge Uzman Yardımcısı

  Online Bilgi ile çalışmak bizim açımızdan bir ayrıcalıktır. İstediğimiz günde ve saatte her zaman iletişime geçebiliyoruz. Sami Bey’in de destekleri ile tüm sorularımız hızlı bir şekilde çözümlenir. Araştırılması gereken dokümanları en güncel dokümanı tedarik edeceğimize inanıyoruz. Ayrıca bedelsiz olan dokümanları bize de bedelsiz olarak temin ederler. Bedelli olan dokümanların ön çalışması hızlıca yapılır ve fiyat teklifi tarafımıza iletilir. Destekleriniz için teşekkür ediyorum.

  B. A.
  Kale - Pratt&Whitney Uçak Motor Sanayi A.Ş
  Kıdemli Satınalma Uzmanı

  Online Bilgi firması’na teklif talebi yaptığımızda fiyat alırken hızlı geri dönüşler alıyoruz. Siparişlerimizi geçtikten sonra da bu durum geçerlidir. Ayrıca dökümanları indirirken de bunun takip edilmesi ve herhangi bir sorun olup olmadığının teyidinin alınması bizim de işimizi kolaylaştırıyor. Hızlı tedarik yapmamız gereken durumlarda yurtiçinde Online Bilgi’nin olması elimizi güçlendiriyor. Bu sebeple iş takibiniz ve hızlı dönüşleriniz için teşekkür ederiz.

  M. Ü.
  Turk Hava Yolları Teknik A.S.
  Teknik Doküman Sorumlusu

  Şahsınızda Online Bilgi ile çalışmaktan memnunuz. Bizim için önemli olan en güncel dokümana hızlı ve makul fiyatlar çerçevesinde erişim sağlamaktır ve bunu yakaladığımızı düşünüyorum. Sürekli güncellenen uluslararası yayınlar/standartlar konusunda bizi bilgilendirmenizden oldukça memnunuz ve bu işbirliğimizin uzun süreceğini düşünüyorum.

  S. N.
  Arçelik
  Kalite Uzmanı

  Sizi ve Online Bilgi’yi soran olduğunda tavsiye ediyorum. Bence en önemli özelliğiniz kapsama alanınız ve standart temin hızınız. İhtiyaç duyduğumuz hemen her standardı kolaylıkla temin edebiliyoruz. Dürüstlük, şeffaflık, müşteri ve çözüm odaklılık, sorularımıza hızlı dönüşleriniz açısından özellikle sizinle çalışmamızın çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Dokümanların güncelliği konusunda güven sağlamış bir konumdasınız. Faturalama süreçlerinizin iyi işlediğini söyleyebilirim. Destek ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

  D. C.
  ŞA-RA Group
  Kalite Yönetim Temsilcisi

  Retail doküman tedariği konusunda Sami Bey ve Online Bilgi ile çalışmaktan mutluyuz. Standartlar ve diğer teknik detaylar konusunda tüm dünyadaki literatürü tarama konusunda da bize ek olarak destek oluyor. Hizmet aldığımız konular dışında, bize destek olma konusunda; performansı 5 üzerinden 5 puan. Sami Bey bize her konuda destek sağlar. Ödeme konusunda destek ve performansı 5 üzerinden 5 puan. Referans olarak tavsiye ederim, kaldı ki önceden tavsiye etmişliğim de olmuştur.

  A.M.
  Roketsan
  Akademi Müdürlüğü

  Online Bilgi Hizmetleri’nin retail doküman tedariğinden memnunuz. Tarafımıza doğru ve güvenilir kaynaklar sunulur. Destek taleplerimiz yanıtsız bırakılmaz.

  undraw_Goals_re_lu76

  Neden bizi tercih etmelisiniz?

  Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

  Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

  AATCC, AFNOR, ANSI, API, ARINC, ASHRAE, ASME, ASTM, AWS, BSI, CGI, DIN, EN, JIS, GOST, NAS, NBIC, NFPA, RTCA, IEC, IEEE, IPC,  ISO, SAE, SASO, TIA, VDA ve yüzlerce standardizasyon kuruluşu ile ortaklık yapıyoruz.

  Online Standart Cozum Ortaklari - ASME, ASHRAE, ASTM, BSI, CSA, IEEE, ISO, API, AGA
  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.