fbpx
Scroll Top

Sea-Web Security

IHS Maritime & Trade ile IHS Aerospace, Defense & Security’nin müşterek kaynaklarından yararlanan Sea-web Security, geminizin güvenliğiyle ilgili uluslararası gelişmeleri zamanında bildirmenizi sağlar. Her mesai günü güncellenen bu modül, liman durum ve şartlarını etkileyebilecek herhangi bir haber veya olayı yayınlar; limandan ülkeye, bölgeye ve daha fazla bilgi için konuya bağlantı sağlar. Her ülkeyi etkileyen risk göstergelerinin bir rapor özeti ile birlikte iç ve dış işleri etkileyen son olayların tarihçesine erişebilirsiniz.

Risk değerlendirmesinde yapılan bütün değişiklikleri belirten günlük bir e-posta alacaksınız. Bu modül, aşağıdaki modüllerden herhangi birinin aboneliğine ek olarak kullanılabilir: Sea-web Ships, Sea-web Ports, Sea-web Insight ya da Sea-web Directory.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.