fbpx
Scroll Top

ScholarOne

ScholarOne Nedir?

ScholarOne Bilimsel dergiler, kitaplar ve konferanslar için kapsamlı iş akışı yönetim sistemleri sunmaktadır. Web tabanlı uygulamalarımız yayıncılara ve topluluklara sunum, bilimsel/hakemli değerlendirme/akran incelemesi, üretim ve yayın süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerini ve stratejik kararlar almalarına yardımcı olmak için akıllı bilgilere erişmelerini sağlar.

Bilimsel dergiler, kitaplar ve konferanslar için başvuru ve yayın süreçlerini hızlandırın. Yazıların gönderilmesi, bilimsel/hakemli değerlendirmelerin yapılması, akran incelemesi ve izlenmesi gibi otomatik çözümlerle editörlerin yönetici yükünü hafiletin ve yazarları sevindirin. Bilimsel değerlendirme yapacak yeni ve kaliteli hakemleri hızlı bir şekilde bulun – editörler üzerindeki iş yükünü azaltın ve bilimsel/hakemli değerlendirme sürecini / akran gözden geçirme zamanını azaltın. Özet ve etkinlik yönetimi sürecini hızlandırarak konferansları daha verimli hale getirin.

 

ScholarOne Özellikler & Avantajlar Nelerdir?

 • Web tabanlı sistemler her zaman, her yerde kullanılabilir
 • Uçtan uca editöryal yayınlama iş akışı
 • Yazarlar, hakemler ve editörler için kolay bir sistem
 • Profesyonel derecede özet ve bildiri yönetimi

 

Bilimsel yayıncılar için basitleştirilmiş hakemli değerlendirme süreçleri

ScholarOne Nasıl Kullanılır?

ScholarOne Nedir? - Bilimsel Yayıncılar için Kolaylaştırılmış Değerlendirme Süreçleri

Ürün Eğitimi için Bizimle İletişime Geçin!

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, ScholarOne’ı öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.

  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.