fbpx
Scroll Top

SAE Training / Education Courses

SAE International, mobilite endüstrisi için teknik öğrenmede dünya lideridir ve dünya çapında binlerce mühendis ve teknik veya iş profesyonelinin profesyonel gelişimini destekler.
SAE kursları kariyer gelişimini ilerletmek için özel olarak tasarlanmış yüksek etkili, sektöre uygulanabilir eğitim programları  sağlamaktadır. Yüzlerce web üzerinden sağlanan ve isteğe bağlı çevrimiçi kurs portföyümüz ABD, Avrupa ve Asya’da bireyler için veya şirketler içindeki gruplar için özel teklifler olarak sunulmaktadır.
Endüstri ve akademiden 150’den fazla eğitmen tarafından geliştirilen ve öğretilen kurslarımız, havacılık, otomotiv ve ticari araç endüstrilerindeki temel teknik sürücüler, teknolojiler, düzenlemeler ve iş / yönetim konularını ele almaktadır.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.