fbpx
Scroll Top

Newport Premium

Ürün Duyurusu:

Newport Premium artık Cortellis Generics Intelligence. Clarivate Cortellis Generics Intelligence hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
Cortellis Generics bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

 

Newport Premium Hakkında

Newport Premium (Generics için), global jenerik pazarındaki sektörün yetkilisinden en gelişmiş ürün hedefleme, küresel iş geliştirme ve İlaç Etkin Maddeleri (API) kaynak sistemidir.

Jenerik ilaç şirketlerinde, OTC ve API üreticilerinde talep eden profesyoneller için özel olarak oluşturulan Newport Premium (Generics için), rekabet öncesinde yeni ürün geliştirme ve lisanslama fırsatlarını belirlemenize ve değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

140.000’den fazla satışa sunulmuş ürünün, 12.500 API’ın ve 66.000 şirketler grubunun ve iştiraklerinin istihbaratını entegre eden Newport Premium’un (Generics için) gelişmiş hedefleme özellikleri, gelecek vaat eden yeni şirketleri belirlemenize ve özel API tedarik kaynaklarını önceden güvenceye almanıza yardımcı olacaktır.

API tüketim verileri ve trendleri, en uygun iş fırsatlarını hızlı ve doğru bir şekilde bulmanızı sağlayan ürün hedefleme aramalarına dahil edilebilir.

Yeni iş stratejilerini test edin ve keşfedin, pazara girmenin önündeki potansiyel engelleri tanıyın ve ilaç geliştirme yönteminizi etkin bir şekilde planlayın. Endüstrinin en gelişmiş ürün hedefleme özellikleri ile rekabet avantajınızı önemli oranda artırabilirsiniz.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.