fbpx
Scroll Top

The National Association of Corrosion Engineers (NACE)

NACE Açılımı Nedir?

The National Association of Corrosion Engineers (NACE)

 

NACE Uzmanlığı Nedir?

NACE Uluslararası standartları, korozyon önleme ve kontrol için geçerlidir ve korozyonun önemli bir sorun olduğu çok sayıda sektör tarafından kullanılmaktadır. Bu yönergeler, sistemlerin tasarımı, yapımı ve işletimi sırasında endüstrilere yardımcı olur ve korozyonun olumsuz etkilerini en aza indirir.

 

NACE Standartları Size Ne Kazandırır?

NACE standartları size şunları sağlar:

  • İşlem kesintilerini azaltın
  • Güvenliği artırın
  • Geliri artırın

 

Korozyonun zararlı etkilerini önleyin

 

NACE Amacı Nedir?

NACE International korozyon mühendisliği ve bilim camiasında liderdir.  NACE International korozyon kontrol çözümleri- insanları, varlıkları ve çevreyi korozyonun etkilerinden korumak –  için dünya çapında birinci otorite olarak kabul edilmiştir. NACE International 1943 yılında boru hattı endüstrisindeki on bir korozyon mühendisi tarafından kurulduğu zaman “The National Association of Corrosion Engineers” olarak biliniyordu. Bu kurucu üyeler, katodik koruma çalışmasının başlatıldığı zaman olan 1930’larda kurulan bölgesel bir katodik koruma grubu içerisinde yer aldılar. Korozyon önleme ve kontrol standartlarının geliştirilmesinde 70 yıldan daha fazla bir tecrübe ile, NACE International korozyon çalışmasına adanmış dünyadaki en büyük kuruluş oldu.

NACE International kimyasal işlem ve su sistemlerinden taşımacılığa ve altyapı korumaya kadar, her endüstride ve korozyon önleme ve kontrol alanında yer aldı.

NACE Standartları havacılık; kimyasallar ve yardımcı ürünler; yapım; enerji ve yardımcı tesisler; elektrik ekipmanları ve komponentleri; çevre koruma; üretim; denizcilik; metalürji; petrol ve gaz arıtma; plastikler ve kompozitler; kağıt hamuru ve kağıt; demiryolu taşımacılığı; ve atık yönetimi alanlarındaki korozyon mühendisleri tarafından kullanılır.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.