Morgan & Claypool – Colloquium

Morgan & Claypool Yayıncılar LLC bilim ve teknolojide küresel araştırma ve geliştirme topluluklarına hizmet için deneyimli yayıncılık profesyonelleri tarafından oluşturulan yenilikçi bir şirkettir. Online teslimat teknolojisi ile yazar ve yayıncılara yeni bilgi araçları ile mevcut yazılı dokümanlarını/belgelerini geliştirmek ve yaratmak için heyecan verici fırsatlar sunmaktadır. Misyonları ise son teknoloji ürünü ve müşteri odaklı iş modeli ile otorite içerikleri birleştiren “yeni nesil” dijital bilgi ürünleri yaratmaktır.

Morgan & Claypool (M&C) Colloquium – Yaşam Bilimleri Dijital Kütüphanesi
Colloquium, biyomedikal/yaşam bilimleri araştırma toplulukları için yenilikçi bir bilgi kaynağıdır. Geleneksel basılı ve dijital yayınlardan, büyük ölçüde çok daha kullanışlı dinamik bir kaynak oluşturmak için gelişmiş dijital içerikle otorite içerikleri birleştiren konferans serisi sunar.

Colloquium Dijital Kütüphanesi, biyomedikal yaşam bilimlerinde araştırmacılar, öğretim elemanları ve ileri seviyedeki öğrenciler için PDF formatında orijinal bir e-kitap koleksiyonu sağlar.

Dijital Kütüphane, her biri biyomedikal ve yaşam bilimlerinde farklı bir araştırma alanını kapsayan, farklı seriler halinde düzenlenmiştir.

Colloquium Serileri

 1. Biotechnology
 2. Building Blocks of the Cell: Cell Structure and Function
 3. Cell Biology of Medicine
 4. The Developing Brain
 5. Developmental Biology
 6. The Genetic Basis of Human Disease
 7. Genomic and Molecular Medicine
 8. Integrated Systems Physiology: From Molecule to Function to Disease
 9. Neurobiology of Alzheimer’s Disease
 10. Neuroglia in Biology and Medicine: From Physiology to Disease
 11. Neuropeptides
 12. Protein Activation and Cancer
 13. Stem Cell Biology
 14. Quantitative Cell Biology
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.