fbpx
Scroll Top

MetaDrug

Ürün Duyurusu:

MetaDrug artık Cortellis MetaCore. Clarivate Cortellis MetaCore hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
MetaCore bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

MetaDrug

MetaDrug, küçük moleküllü bileşimlerin biyolojik etkileri hakkında manuel olarak düzenlenmiş geniş kapsamlı bilgiler içeren farmakoloji çözümlerinde önde gelen bir sistemdir. Tek bir entegre iş akışında farklı açılardan kimyasal bileşimleri göz den geçiren tahmini ve analitik algoritmalar aşağıdaki konular için kullanılır:

  • Bilinen bilgilerini aramak ve şu anda bilinmeyen özellikleri tahmin etmek için daha önce tarif edilen tekil bileşimler
  • Özelliklerini yapılarından tahmin etmek için yeni sentezlenmiş veya izole edilmiş bileşimler
  • Tekil bileşimlerin bilinen ve öngörülen yeni özelliklerini ayıklamak için kütüphaneleri birleştirin ve karşılaştırma ve önceliklerini gerçekleştirin

MetaDrug öngörüleri, bileşik hedefler, metabolik yol, ADME özellikleri ve terapötik ve yan etkiler hakkında manuel olarak düzenlenmiş bilgilere dayanmaktadır. Yaklaşık olarak 6.500 insan proteini, her yerde bulunan en büyük ilaç hedefleri koleksiyonu olan bileşim bilgileri ile kaplıdır. MetaDrug’taki her hedef, bileşimlerinizden ve ilaç hedefleri ağ komşularından etkilenen biyolojik yolları araştırmak için protein etkileşimleriyle birlikte gelir.

OMIC veri analizi özellikleri, bileşiğinizin etki mekanizmalarını çözme, ilaç etkinliği biyobelirteçlerini keşfetme ve klasik yapı tabanlı yöntemlerle oluşturulan hipotezinizi destekleme konusunda ek bir yaklaşım sağlar.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.