MarkMonitor Brand Proctection

MarkMonitor Brand Protection™

Markanızın İnternet ortamında kafa karıştırıcı ve potansiyel olarak hileli bir biçimde kullanılmasının önüne geçmenize yardım ederek, marka değerinizin kilit unsurlarını, yani müşteri güvenini, bağlılığını temel aldıkları marka itibarını güvenceye alır. Online veri kaynaklarına sektördeki en geniş erişim olanaklarından yararlanarak ve hiçbir çözümün sunamadığı kadar çok İnternet kanalını sürekli izleme imkanı sunarak, marka değerini, Web trafiğini, pazarlama yatırımlarını, kazançları ve marka itibarını, tıklama başına ödeme dolandırıcılıklarına, izinsiz kanallara, sahte satışlara ve diğer online tehditlere karşı korumaya alır.

Bu çözüm, gelişmiş, patentli tespit algoritmaları ve arama teknolojileri kullanarak, marka istismarını meydana geldiği anda belirler ve önceliklendirir; böylece marka sahiplerinin bir dizi otomatik yasal tedbir uygulama mekanizması aracılığıyla hızlı ve etkin bir yanıt vermesini sağlar. Marka sahipleri, dolandırıcılara proaktif marka koruması konusunda aktif bir tutum içinde olduklarını göstererek, gelecekteki marka saldırılarını da ölçülebilir oranda azaltmış olur.

MarkMonitor Marka Koruma Platformu’nun Mihenk Taşı

MarkMonitor Brand ProtectionTM Platformu, özelleştirilebilir ve entegre çözümlerden ve hizmetlerden oluşur. Platform, tescilli algoritmaları MarkMonitor®’e sektördeki en geniş kapsamlı İnternet veri kaynaklarına erişim imkanı sunan bir dizi stratejik ortaklıkla birleştirerek, her türlü kuruluşa markalarını İnternet ortamında koruma olanağı sunar. Hedef gözeten marka saldırıları yükseliş halindeyken, pek çok şirket birden çok Platform bileşenini kullanarak, marka koruma konusunda bütünsel bir yaklaşım benimsemektedir. Global şirketler, Marka Koruma Platformu’ndan doğru bileşenleri seçerek, benzersiz marka koruma ihtiyaçlarına optimum çözümler üretebilmektedir.