fbpx
Scroll Top

Joint Aviation Authorities Training Organisation (JAA TO)

JAA TO’nin Açılımı Nedir?

Joint Aviation Authorities Training Organisation (JAA TO)

JAA TO Standartları Nedir?

Geçerli yasal çerçeve için, Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA), 15 Temmuz 2002 tarih ve 1592/2002 sayılı ilk Temel Yönetmelikten (EC) bu yana, diğerlerinin yanı sıra, tüm havacılık konularında, kapsam ve sorumluluklarda tek yetkili Kurumdur. Bu arada, Temel Yönetmelik (AB) 2018/1139, 11 Eylül 2018 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Avrupa Komisyonu, tüm JAR gereksinimleri ve prosedürleri için tarihsel olarak tanımlanacak geçiş önlemleri ve diğerlerinin yanı sıra, Tip Sertifikalarının EASA Yasal Çerçevesi kapsamında değiştirilmesi gereken en son geçerli son tarihler yayınlamıştır.

Ortak Havacılık Otoriteleri, JAR’ları (Müşterek Havacılık Gereklilikleri) yayınlıyordu. Devam eden uçuşa elverişlilik ihtiyaçları nedeniyle, JAR’lar, diğerlerinin yanı sıra Bakım ve Tip Sertifikaları kuruluşlarının yönetimlerinde bulundurmaları gereken referans tarihsel belgelerin bir parçasını oluşturur.

Müşteriler, JAR-25 gibi bu referans niteliğindeki geçmiş belgeleri bu sayfada sipariş edebilir.

 

Ortak Havacılık Otoriteleri Eğitim Kuruluşu (Hollanda), Havacılık Düzenleme Eğitiminde Öncüdür.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.