fbpx
Scroll Top

Association Connecting Electronics Industries (IPC)

IPC Açılımı Nedir?

Eskiden Elektronik Devreleri Ara Bağlantı ve Paketleme Enstitüsü olarak bilinen (Institute for Interconnecting and Packaging Electronic Circuits – IPC)
Artık Association Connecting Electronics Industries olarak değişmiştir.

 

IPC Standartları Nedir?

Eskiden Elektronik Devreleri Ara Bağlantı ve Paketleme Enstitüsü olarak bilinen (Institute for Interconnecting and Packaging Electronic Circuits – IPC ), elektronik endüstrisi için standartlar, şartnameler ve yönergeler yayınlar. Bu 300’den fazla belge, tasarım yönergeleri, baskılı devre kartı üretimi ve tüm tedarik zincirini kapsayan elektronik montajı dahil olmak üzere elektronikle ilgili çok sayıda konuyu kapsar.

 

IPC Standartları Nasıl Kullanılır?

IPC standartları ile şunları yapabilirsiniz:

  • Ürün uyumluluğunu kontrol edin
  • Kaliteyi garanti edin
  • Yenilikçi teknolojiyi entegre edin

 

Tasarımdan teslimata kadar ürün kalitesini garanti edin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.