fbpx
Scroll Top

InCites

Kaynak gösterme ölçümleri şeffaf, tekrarlanabilir ve kolayca anlaşılırdır. Onlar vasıtasıyla meslektaşlar birbirlerinin araştırmalarını öğrenirler ve araştırma camiasına bir makalenin etki ve faydası bakımından geçerli bir göstergelerdir.

Araştırmaların değerlendirmesinde tam olarak eşsiz bir inceleme olan InCites™ strateji ve kararlarınızın mevcut en iyi içerikle bilinçlendirilmesini sağlamak için size gereken güveni verecektir. 21’inci yüzyılda araştırma performanslarının ölçme ve değerlendirilmesinde akıllıca birleştirilmiş bir platform olan InCites; akademik, resmi ve araştırma yönetici ve finansman sağlayıcılarına verimlilikleri hakkındaki analizleri yönetmeleri ve bütün dünyadaki meslektaşlarının araştırma faaliyetlerini karşılaştırmaları için kişiselleştirilmiş ve kaynak gösterme bazlı bir araştırma değerlendirme aracıdır.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.